Тиждень науки

17 квітня відбулося засідання секції «Технології машинобудування» в межах щорічного «Тижня науки».

З доповідями щодо виконання наукових досліджень у магістерських роботах виступили студенти

гр. М-113м

Блід К., Пазій А., Мерліков В., Щербіна М., Нікіфоров О. та ін.

В обговоренні доповідей прийняли участь присутні слухачі, які ставили змістовні питання. Підсумком засідання секції було визначення напрямків досліджень у подальших роботах.

День відкритих дверей!

Якщо Ви хотіли б побачити, чим живе і як виглядає ЗНТУ в зручне для Вас час ми завжди чекаємо Вас на нашій кафедрі.

Якщо у Вас є будь-які питання або Ви хотіли б отримати додаткову інформацію про нас, будь ласка, зателефонуйте за номером +38 (061)7698-387.

УРОЧИСТЕ ВІДКРИТТЯ ЛАБОРАТОРІЇ  ДИНАМІЧНИХ ДОСЛІДЖЕНЬ

27 жовтня відбулося урочисте відкриття лабораторії динамічних досліджень процесів різання кафедри «Технології машинобудування» приурочене до 110-річниці заснування АТ «МОТОР СІЧ», на якому були присутні керівники структурних підрозділів підприємства, студенти, викладачі та співробітники ЗНТУ, гості з інших навчальних закладів. У своїй промові з цієї значної для університету події президент АТ «МОТОР СІЧ»  д.т.н., проф. Богуслаєв В.О. зазначив, що добре підготовлені фахівці є запорукою успішної роботи підприємств і розвитку держави. Саме для цього лабораторія динамічних досліджень процесів різання оснащена новітнім фрезерним верстатом з ЧПК. Використання його в навчальному процесі дозволить майбутнім спеціалістам ознайомитись, як з конструкцією, так і з особливостями обробки на верстатах з ЧПК, написанням керуючих програм. У слові відповіді ректор ЗНТУ Бєліков С. Б. подякував В’ячеславу Олександровичу Богуслаєву, трудовому колективу славетного підприємства за підтримку та матеріальну допомогу. 28 жовтня студенти кафедри «Технології машинобудування» на День відкритих дверей відвідали з екскурсією механічні цехи АТ «МОТОР СІЧ».

Файл: