ВІТАЄМО!

13-14 березня 2017 р. на базі Кременчуцького національного університету імені Михайла Остроградського відбувся ІІ етап Всеукраїнської студентської олімпіади за напрямом “Електромеханіка” для спеціальності “Електричні машини та апарати”.
Цього року в олімпіаді взяли участь 32 студенти, які представляли 8 вищих навчальних закладів України, що здійснюють підготовку за даною та спорідненими спеціальностями.
У перший день олімпіади учасникам було запропоновано задачі теоретичного туру, які розв’язувались письмово, у другий день – практичного туру, розв’язання яких передбачало використання ЕОМ.
Тематика конкурсних завдань охоплювала питання, що розглядаються у курсах „Теоретичні основи електротехніки”, „Електричні машини”, „Електричні апарати”, „Автоматизоване проектування електричних машин та апаратів”, „Математичне моделювання електричних машин та апаратів”, „Автоматизований електропривод” та „Випробування, ремонт і експлуатація електричних машин та апаратів” для спеціальності “Електричні машини та апарати”.

Demo

Команда Запорізького Національного технічного університету “ЗНТУ” у складі Черкасова Максима та Майстренко Антона виборола третє місце.

15-18 березня 2017 р. на базі Кременчуцького національного університету імені Михайла Остроградського відбувся II тур Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт за спеціальністю «Електричні машини та апарати».
Цього року на конкурс було подано 132 студентських наукових роботи (168 авторів), представлених студентами 22 ВНЗ України.Роботи традиційно приймались за трьома затвердженими науковими напрямками: використання нових технологій та матеріалів в електричних машинах та апаратах; теоретичні дослідження та проектування електричних машин та апаратів; експериментальні дослідження, випробування та експлуатація електричних машин та апаратів.

На підставі аналізу конкурсних робіт та виступу учасників науково-практичної конференції галузева конкурсна комісія нагородила

Дипломами ІІІ ступеня

Demoстудентку гр. Е-213

Комаренко Оксана Миколаївна

за наукову роботу «Аналіз розподілу магнітного поля машини постійного струму»

(науковий керівник - Шлянін Олександр Олександрович, старший викладач кафедри електричних машин)

Demoстудентку магістратури гр. Е-222

Стремідловська Ольга Вікторівна

за наукову роботу «Розрахунок двомірного електромагнітного поля асинхронного двигуна методом скінчених елементів»

(науковий керівник - Яримбаш Сергій Тимофійович, канд.техн.наук, доцент кафедри електричних машин)

Demoстудента магістратури гр. Е-222

Кузнецов Олександр Едуардович

за наукову роботу «Дослідження впливу на парамтри короткого замикання і неробочого ходу струмового навантаження та фазової напруги»

(науковий керівник - Дівчук Тетяна Євгенівна, старший викладач кафедри електричних машин)

ВІТАЄМО!

З 28 листопада по 09 грудня у ЗНТУ проводився вузівський етап (I тур) конкурсу студентських наукових робіт. У конкурсі прийняло участь 14 робіт, що підготовлені студентами кафедри. За результатами конкурсу наші студенти посіли наступні місця:

2-е місце НКСР Комаренко О.М. (Е-213)

3-є місце НКСР  Каркач П.С. (Е-213)

3-є місце НКСР Федоренко О.С. (Е-214сп)

3-є місце НКСР Житній Я.Р. (Е-213)

Студенти Комаренко О.М. та Федоренко О.С. рекомендовані до участі у ІI турі

конкурсу студентських наукових робіт!

Вітаємо з перемогою!

Літвінова Дениса Дмитровича

студента групи -213

на Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт

з природничих, технічних та гуманітарних робіт 2015/2016 н.р.

Диплом III ступеня

зі спеціальності "Електричні машини та апарати"