День відкритих дверей у ЗНТУ

DemoDemo

21 квітня колектив кафедри «Композиційні матеріали, хімія та технології» приймав активну участь у заході «День відкритих дверей у ЗНТУ». Для майбутніх абітурієнтів були представлені інформація щодо вступу на спеціальність «Композиційні та порошкові матеріали, покриття», а також інформаційний стенд та різноманітні екземпляри виробів із композиційних та порошкових матеріалів.

17 квітня відбулося засідання секції «Композиційні матеріали, хімія та технології» в рамках щорічної науково-практичної конференції викладачів, науковців, молодих учених, аспірантів та студентів ЗНТУ

«Тиждень науки-2018»

З доповідями щодо результатів виконання наукових досліджень виступили студенти

гр. БАД-214

Підковинська У.В, Бердик С.В, Місюра М.В.

Зростання нанотрубок на золь-гель каталізаторі

гр. БАД-214

Рижова О.В.

Технологія виготовлення склофібробетону

гр. БАД-215

Маляревич І.О.

Технологія виготовлення лопаток вентилятора із композиційних матеріалів

гр. БАД-215

Твердохліб О.І.

Аналіз впливу технології модифікування на властивості алюмінієвих сплавів

гр. БАД-216

Московченко Є.Р., Зеленська Н.В.

Адитивні технології у порошковій металургії

гр. БАД-217

Повзло В.М, Ковачева Є.В, Борисенко І.О, Михайлюк В.В

Водне середовище. Прісна вода на планеті

Приготування наноіонізованої води та її використання

гр. БАД-137сп

Любас С.О., Кострикін Р.А.

Екологічно безпечні будівельні матеріали

Будівництво та екологія

гр. БАД-127сп

Іваненко Д.С.

Методи та засоби підвищення енергоефективності житлових будинків

В обговоренні доповідей прийняли участь присутні слухачі, які ставили змістовні питання. Підсумком засідання секції було визначення напрямків досліджень у подальших роботах.

Інформація про участь у І-му етапі Всеукраїнської студентської олімпіади у 2017-2018 навчальному році на кафедрі КМХТ

Графік проведення І етапу Всеукраїнської студентської олімпіади 2017/2018 н.р. по кафедрі "Композиційні матеріали, хімія та технології"

з дисципліни "Технологія конструкційних матеріалів"

Дата Пара Групи Члени комісії
28.11.17 І М 217, М 317, М 617, М 717 проф. Волчок І.П., доц. Акімов І.В., доц. Савченко В.О.
28.11.17 ІІ Т 117, Т 417 проф. Волчок І.П., доц. Плескач В.М., доц. Акімов І.В.,
29.11.17 ІІІ ІФ 217, ІФ 717 доц. Плескач В.М., проф. Мітяєв О.А., доц. Широкобокова Н.В.
30.11.17 І М 117, М 817 проф. Мітяєв О.А., доц. Савченко В.О., доц. Широкобокова Н.В.
07.12.17 І ІФ 317, ІФ 417 проф. Волчок І.П., проф. Мітяєв О.А., доц. Широкобокова Н.В.

з дисципліни "Загальна неорганічна хімія"

Навчальна дисципліна Дата проведення Час проведення Ауд.
Загальна неорганічна хімія 07.12.2017 14.55-16.15 372а

Студенти та викладачі кафедри КМХТ відвідали АО "МОТОР СІЧ"

Demo