ХХ ювілейний з'їзд Підйомно-транспортної академії наук України

Шановні колеги!

18-20 вересня 2017 р. на базі кафедри Деталей машин і підйомно-транспортних механізмів ЗНТУ відбудеться ювілейний ХХ з'їзд Підйомно-транспортної академії наук України.
Спільно із заходом проводитиметься засідання науково-методичної ради зі спеціальності "Підйомно-транспортні, дорожні, будівельні, меліоративні машини і обладнання".
Запрошуємо до участі всіх бажаючих!
Початок реєстрації учасників: 18.09.17 о 8:30 в головному корпусі ЗНТУ.
За додатковою інформацією звертатися:
kafedra_dm_ptm@zntu.edu.ua
+38-061-769-84-20

Шановний Абітурієнт!

ВЕЛИКИЙ ПОПИТ В НАШОМУ РЕГІОНІ НА ІНЖЕНЕРІВ - МЕХАНИКІВ, ВИПУСКНИКІВ КАФЕДРИ “ДЕТАЛІ МАШИН І ПТМ”

Кафедра «Деталі машин і ПТМ» готує бакалаврів, спеціалістів, магістрів за фахом 8.05050308 «Підйомно-транспортні, дорожні, будівельні, меліоративні машини і обладнання».
Випускники найбільш універсальної механічної спеціальності одержують кваліфікацію інженера-механіка і є фахівцями в області проектування, виготовлення, застосування, ремонту й експлуатації підйомно-транспортних, будівельних, дорожніх машин і обладнання. Ця спеціальність найбільше відповідає стандарту інженера-механіка широкого профілю в машинобудуванні і є найбільш придатною до застосування як на невеликих приватних, так і на великих промислових підприємствах.

ДОСЯГНЕННЯ КАФЕДРИ “ДЕТАЛІ МАШИН І ПТМ”

• Підготовлено майже 2000 висококваліфікованих спеціалістів.
  • З 1999 року здіснюється підготовка та випуск магістрів (33 студенти).
  • Починаючи з 2003 року кафедра випустила 9 екстернів.
  • Червоні дипломи одержали 169 студентів.
  • Випускники Волков Г.П., Руднєв О.М., Сидоренко М.В., Рягін С.Л., Морозов Д.М., Кононов С.І., захистили кандидатські дисертації та продовжують працювати в ЗНТУ.
  • Захищено 2 докторські дисертації.
  • Д.т.н. Павлов В.О. одержав вчене звання професора по кафедрі ДМ і ПТМ.
  • Успішно працюють над докторськими дисертаціями викладачі: Руднєв О.М., Сидоренко М.В., Білий Є.Т., доцент кафедри «Механіки» Рягін С.Л.
  • Викладачі: Мартовицький Л.М., Камель Г.І., Руднєв О.М., Сидоренко М.В., Глушко В.І. постійно беруть участь у міжнародних наукових конференціях.
  • На базі кафедри ДМ і ПТМ було проведено два з’їзди Підйомно-транспортної академії наук (перший та ювілейний X). Планується проведення також ювілейного XV з’їзду на кафедрі ДМ і ПТМ.
  • Під керівництвом доцентів Носенка М.І., Камеля Г.І. та Мартовицького Л.М. студенти машинобудівного факультету брали участь в олімпіадах та посідали призові місця з 2002 року.
  • Багато випускників кафедри стали досвідченими вченими, політиками, керівниками підприємств. Серед них: Фукс Г.Г., Сидоренко А.В., Собакар О.М.
  • Значна кількість випускників працюють у м. Запоріжжі або в Запорізькій обл. Серед випускників кафедри є й іноземні громадяни з Польщі, Росії, Білорусії, Казахстану, Прибалтійських країн, Німеччини, Індії, Куби, В’єтнаму, Нікарагуа, Монголії, Уганди, Нігерії, Лівану, Кампучі, Афганістану, Йорданії, які стали керівниками великих підприємств у себе на батьківщині.
  • Надруковано 2 монографії (Камель Г.І., Павлов В.О.).
  • На кафедрі діє лабораторія технічної діагностики, яка здійснює хоздоговірні роботи з підприємствами міста з продовженням терміну дії вантажопідйомних кранів. Усі ці роботи очолюють Мартовицький Л.М., Руднєв О.М., Волков Г.П., Камель Г.І., Сидоренко М.В., Кутепов Б.М., Глушко В.І.

ЧОМУ ВАРТО ОБРАТИ НАШУ СПЕЦІАЛЬНІСТЬ:

• Фахівець нашої спеціальності має широкий профіль;
  • Будь-яке виробниче підприємство потребує наших фахівців;
  • Молоді фахівці, випускники кафедри, завжди замовляються виробництвами і працевлаштовуються;
  • Спираючись на високий освітній рівень, наші випускники займають керівні посади на підприємствах;
  • Студенти мають можливість отримати ступінь магістра (бюджет або контракт), що дає їм право викладати в ВНЗ та вчитися в аспірантурі;
  • Всі лабораторії кафедри оснащені реальним діючим обладнанням: крани, конвеєри, електроталі, промислові роботи.
  • Навчальні курси із спеціальності ведуть викладачі з науковими ступенями і званнями, з яких: троє академіків ПТАНУ, академік Нью-Йоркської академії наук, член-кореспондент академії триботехники України, лауреат державної премії України й інші;
  • Кафедра має комп’ютерний клас, де студенти навчаються сучасному автоматизованому проектуванню, тривимірному моделюванню, ... ;
  • По закінченні навчання 100% випускників отримують розподіл на основні підприємства м. Запоріжжя різних форм власності;
  • За бажанням студенти можуть одночасно отримати другу економічну або комп’ютерну освіту та закінчити військову кафедру (отримати звання офіцера);
  • Студентьске життя в ЗНТУ дуже цікаве і рнізноманітне.
  • Нашій кафедрі завжди виділяеться достатня кількість бюджетних місць, тому вступний конкурс не високий.

Інформацію по прийому до університету дивись на Офіційному сайті приймальної комісії ЗНТУ.