СТВОРЕННЯ НОВОГО ФАКУЛЬТЕТУ БУДІВНИЦТВА, АРХІТЕКТУРИ ТА ДИЗАЙНУ!

Відповідно до рішення Вченої ради ЗНТУ №2 та загальних зборів ЗНТУ від 10.10.2017 р. було утворено нову структурну одиницю у складі Фізико-технічного інституту – факультет будівництва, архітектури та дизайну до складу якого увійшла кафедра охорони праці  та навколишнього середовища.

ВІТАЄМО!

Колектив кафедри ОПіНС щиро вітає Якімцова Юрія Вячеславовича з успішним захистом дисертації на здобуття наукового ступеня кандидата технічних наук зі спеціальності 05.23.08 «Технологія та організація промислового та цивільного будівництва»!

ВІТАЄМО УЧАСНИКІВ ОЛІМПІАДИ!

26-28 квітня 2017 року в Львівському державному університеті безпеки життєдіяльності пройшов ІІ етап Всеукраїнської студентської олімпіади з професійно-орієнтованої дисципліни «Безпека життєдіяльності». На цьому етапі олімпіади студент групи М-214 Середа Олександр Анатолійович зайняв ІІ місце. Вітаємо учасників олімпіади та старшого викладача кафедри ОПіНС Писарського А.О. з почесним ІІ-м місцем!