Ви є тут

Головна

Вітаємо!

Костюк М.О.

25 грудня 2017 р. виповнюється 70 років завідуючому лабораторією кафедри «Обладнання і технології зварювального виробництва» Костюку Михайлу Олександровичу.

За час роботи Михайло Олександрович отримував премії і подяки, зарекомендував себе висококваліфікованим фахівцем, користується повагою колег і студентів, виконує організаційну і громадську роботу.

Від щирого серця вітаємо Костюка Михайла Олександровича і бажаємо плідної роботи і довгих років життя!

 


Я б у зварювальники пішов, хай мене навчать ...

Овчинников О.В.

Минулого тижня завідувач кафедри «Обладнання та технології зварювального виробництва» ЗНТУ О.В. Овчинников дав інтерв'ю запорізькій газеті МИГ. У цьому інтерв'ю йдеться про привабливість професії інженера–зварювальника і про наукову діяльність кафедри в цілому. Наполеглива рекомендація батькам та їхнім дітям–майбутнім студентам, які обирають професію, ознайомиться зі статтею.

В останні роки на технічні спеціальності в українські вузи надходить все менше студентів, навіть на бюджетні квоти. Однак ця тенденція не характерна для Запорізького національного технічного університету, який відзначив нещодавно свій 117–й день народження. Охочих вчитися в ЗНТУ досить, особливо на спеціальностях, що знаходять в сучасних умовах підвищену затребуваність. До їх числа можна віднести спеціальність інженера–зварювальника, яка набирає популярність у зв'язку з розвитком лазерних і плазмових технологій, а також 3D–принтинга металів. Чим приваблива для молодих людей професія інженера–зварювальника? Про це ми поговоримо з завідувачем кафедрою «Обладнання та технології зварювального виробництва» інженерно–фізичного факультету ЗНТУ — доктором технічних наук, професором Олександром Овчинниковим.

Зовсім трохи історичних фактів

— Отримати деталь потрібної форми можна різними способами — литтям, тиском, механічної обробкою. Складний виріб доцільно виготовляти зварюванням, нерозривно з'єднавши частини металу за допомогою спеціальних зварювальних процесів, — розповідає Олександр Овчинников. — Вийшло так, що піонером розвитку зварювальних технологій в Радянському Союзі стала Україна, ще в 30–ті роки минулого століття в Києві створили інститут електрозварювання АН УРСР. Процес зварювання згодом виявився настільки затребуваною промисловістю, що такий індустріальний регіон, як Запорізька область, не міг обійтися без власної навчальної бази профільних кадрів. У 1963 році на механіко–металургійному факультеті Запорізького машинобудівного інституту [ЗМI] була організована кафедра обладнання і технології зварювального виробництва. Очолив її і керував протягом багатьох років Веніамін Попов, який пізніше став ректором вузу. За більш ніж півстоліття підготовлено понад три тисячі інженерів. Я керую кафедрою останні півтора року.

—Що б ви відповіли на питання випускника–школяра: «Зварювання — це взагалі цікаво»?

—Не тільки цікаво, а й життєво необхідно. Жодне серйозне виробництво — машинобудівне або металургійне — не обходиться без зварювальних технологій. Що таке сучасний метод зварювання? Уявіть: цех, автоматизована рука–робот, яка виробляє різання–зварювання деталі складної форми самостійно. Людина, що організує роботу, повинена вміти правильно розрахувати і змоделювати конструкцію, знати металургію, металознавство, технологію зварювання, мати навички автоматизації та програмування. Тобто, зварювання — це політехнічна спеціальність, що дозволяє опанувати майже всімa технічними навичками.

Титан - всiм металам метал

—Чув, ваша кафедра відкриває для студентів «вікно можливостей&raqou;?

—З цього року студенти зможуть проходити практику і писати наукові роботи безпосередньо на заводах — потенційних місцях свого майбутнього працевлаштування. Мало того, ми видаємо не просто диплом інженера, а навчаємо і робочої спеціальності. Розряд зварника буде присвоюватися безкоштовно. Домовилися з київським центром, що він буде сертифікувати дипломи наших зварників для міжнародного рівня, що дозволить працевлаштуватися і за кордоном.

—Ваша докторська дисертація, кажучи спрощено, пов'язана зі зварюванням титану. Чому ця проблематика так важлива?

—При ЗНТУ, як структурний підрозділ, працює науково–дослідний центр &laqou;Титан Запоріжжя&raqou;, який вирішує конкретні проблеми конкретних підприємств. Ми, практично єдині в Україні, розробляємо і так звані сферичні порошки, використовувані на 3D–принтерах для вирощування деталей будь–якої геометрії. Хіба не цікаво — натиснути кнопку і виростити за допомогою лазера, плазми або невидимого електронного променя деталь або цілий виріб, попередньо створивши її 3D–модель на комп'ютері? На «Мотор Січі» вже впроваджуються такі принтери, що дозволяють отримати деталі авіадвигунів, вертольотів, безпілотних апаратів так званого нового покоління. І цей дуже перспективний напрямок будуть теж розвивати наші студенти.

Тим, хто обмірковує життя

—Юнак 17–18–ти років хоче пов'язати своє подальше життя з технікою. Але з вибором конкретної професії не визначився. Що порадите?

—Вступати до нас. Людина йде вчитися, щоб отримати компетенцію. Так ось, після кафедри зварювання ви таку компетенцію отримаєте. Не просто провчитеся п'ять років, — побачите реальне виробництво, пройдете практику на високотехнологічному обладнанні підприємства, наприклад, «Мотор Січ», опануєте усіма навичками, станете фахівцем. Будучи студентом, можна займатися науковою роботою, з третього курсу виконувати реальні завдання — ми за це ще й гроші платимо. Наші студенти беруть участь в наукових проектах, виступають на конференціях, їздять по Україні і за кордон. У вашій трудовій книжці може з'явитися запис: був науковим співробітником. Хороший зварювальник знайде себе в будь–якому виробництві. Саме тому наші випускники — хороші технарі, менеджери і топ–менеджери, а деякі з них стали політичними діячами, депутатами і мерами. Додам, в цьому навчальному році на кафедру надійшло майже 60 студентів, повністю зайнявши бюджетні місця. Вступ до магістратури в 2017–м виріс більш, ніж у шість разів. Аналогічна ситуація з аспірантурою і докторантурою.

 


Вітаємо!

Вручення сертифікатів

В п'ятницю, 3 листопада 2017 року, в нашу «Машинку» приїзжав мер м.Запоріжжя Буряк Володимир Вікторович з метою вручення сертифікатів на мерівську стипендію.

Після офіційного привітання студенти мали можливість задати будь-яке питання Володимиру Вікторовичу.

Стипендію від мера м. Запоріжжя від кафедри «Обладнання та технології зварювального виробництва» отримали студент гр. ІФ-312м Куртов. О.А. та студентка гр. ІФ-412м Акритова Т.О.

 


Відкриття меморіальної дошки Попову В.С.!

Меморіальна дошка Попову В.С.

17 жовтня 2017 року відбулося відкриття меморіальної дошки Попову Веніаміну Степановичу (1927–2010 р.р.), засновнику кафедри «Обладнання і технології зварювального виробництва» (з 1964 по 2006 р.р.), ректору ЗМІ ім. В.Я. Чубаря (з 1978 по 1993 р.р.), доктору технічних наук, професору, академіку Академії Інженерних Наук, заслуженому діячу науки і техніки України.

З моменту організації кафедри ОТЗВ 25 квітня 1964 р. енергійний вчений-педагог Веніамін Степанович Попов створив колектив однодумців, яких поєднувало прагнення розвитку науково-технічного прогресу, втілений в високотехнологічних процесах зварювання. За 50 років кафедра підготувала більш 3000 інженерів, що працюють у різних галузях промисловості України та світу.

Ця видатна людина зробила неоціненний вклад у розвиток університету, становлення вищої освіти в Україні, підняття технічного рівня науки в багатьох галузях.

Так, відтепер Попов В.С. завжди з колективом, де тривалий час працював, керував ним, зробивши чимало доброго, світлого, вічного!

Детальніше

 


Запрошуємо на урочистості!

Попов В.С.

17 жовтня 2017 року відбудуться урочистості з нагоди вшанування пам'яті засновника кафедри «Обладнання і технології зварювального виробництва», ректора ЗМІ ім. В.Я. Чубаря, доктора технічних наук, професора, академіка Академії Інженерних Наук, заслуженого діяча науки і техніки України Попова Веніаміна Степановича (1927 – 2010 р.р.). Ректором ЗМІ ім. В.Я. Чубаря він був з 1978 по 1993 р.р., кафедрою керував з 1964 по 2006 р.р.

На урочистості з нагоди відкриття меморіальної дошки на фасаді головного корпусу університету, центральний вхід, запрошуються ветерани та випускники кафедри, керівники підприємств і навчальних закладів міста і області.

Об 11:30 планується збір гостей і відкриття аудиторії історії кафедри ОТЗВ (ауд. 257а – 7).

12:00 відкриття меморіальної дошки, мітинг.

12:20 урочисте засідання кафедри ОТЗВ (ауд. 320).

Вшануємо пам'ять цієї видатної людини, яка зробила неоціненний вклад у розвиток університету, становлення вищої освіти в Україні, підняття технічного рівня науки в багатьох галузях.

 


Вітаємо!

Хортиця - перлина України

З 18 вересня по 7 жовтня 2017 року у Запорізькій обласній універсальній науковій бібліотеці пройшла виставка фоторобіт Костюка Михайла Олександровича, завідувача лабораторією «Матеріали та рентгенографія» кафедри «Обладнання та технології зварювального виробництва» під назвою «Хортиця - перлина України»

 


Вітаємо!

Наша кафедра за проведення на високому рівні науково-технічної конференції «Титан 2016: виробництво і застосування в авіабудуванні» 3–4 листопада 2016 року отримала пропозицію взяти участь в якості співорганізатора аналогічної конференції в 2018 році під патронатом Національної академії наук України, на базі Інституту електрозварювання ім. Є.О. Патона.

 


Вітаємо з ювілеєм!

Кафедра ОТЗВ вітає Колобова Германа Олександровича з ювілеєм!

Відомому вченому-металургові, професору Запорізької державної інженерної академії, академіку академії інженерних наук України, лауреату Державної премії України минає 80 років.

Перш за все ми знаємо Германа Олександровича як ТІТАНЩІКА, який зробив першу титанову трубу!! Він стояв біля витоків розвитку титану і дав поштовх до інтенсивного розвитку наукової думки в цій галузі.

Від щирого серця вітаємо Колобова Германа Олександровича і бажаємо плідної роботи і довгих років життя!

 


Шановні викладачі та студенти!

Перше вересня

Щиро вітаємо Вас з початком нового навчального року!

Бажаємо плідної праці, натхнення, що і так притаманно всім зварювальникам, креативного мислення, терпіння і розуміння, міцного здоров’я та душевних сил для наукових звершень.

 


Увага, шановні бакалаври!

Розклад проведення вступних випробувань за освітнім ступенем «магістр»

Спеціалізація Дата Випробування Початок Аудиторія
Технологія та устаткування зварювання, Відновлення та підвищення зносостійкості деталей і конструкцій 29.06.17 Співбесіда (для осіб, які вступають на базі невідповідального напряму) 9:00 344
04.07.17 Випробування з фаху 14:00 249
10.07.17 Іноземна мова (англ.) 9:00 249
10.07.17 Іноземна мова (франц.,нім.) 9:00 240

 


Вітаємо!!!

Диплом

Нашій улюбленій кафедрі було вручено диплом за вагомий внесок в організацію та проведення виставки «Машинобудування. Металургія-2017», яка проходила 23-25 травня в «Козак-Палаці».

 


Увага!

Захист дипломного проекту

Графік проведення консультацій кваліфікаційного екзамену та захисту дипломних прооектів кафедри “Обладнання і технології зварювального виробництва» за спеціальністю 131 «Прикладна механіка» освітні програми: «Технології та устаткування зварювання» та «Відновлення та підвищення зносостійкості деталей і конструкцій» на 2017 рік.

 

консультації:

 • гр.ІФ-313, ІФз-313 17.05.2017р. о 12:00 ауд 257а (7);
 • гр.ІФ-413, ІФз-413 17.05.2017р. о 12:00 ауд 255.

кваліфікаційний екзамен:

 • гр.ІФ-313, ІФз-313 23.05.2017р. о 10:00 ауд 257а (7);
 • гр.ІФ-413, ІФз-413 23.05.2017р. о 10:00 ауд 255.

Захист дипломів відбудеться 16.05.17р., 17.05.17р., 18.05.17р. о 9:00 годині, аудиторія 181.

 


Оголошення!

Практика в США

18.05.2017 року (четвер) о 12:00 годині у аудиторії №530 відбудеться зустріч з представником будівельної компанії Америки з питань проходження практики у США на будівельних об’єктах.

Запрошуємо всіх бажаючих!

 


Вітаємо стипендіатів міського голови!

Диплом

12-го квітня 2017 року в актовій залі ЗНТУ проходило вручення сертифікатів студентам на підвищену стипендію. Сертифікати вручав міський голова міста Запоріжжя Володимир Буряк.

 

В цьому семестрі від нашої кафедри стипендіатами міського голови стали:

 1. ст. гр. IФ-312м Куртов О.А.;
 2. ст. гр. IФ-312 Дмитренко Ю.С.;
 3. ст. гр. IФ-412м Акритова Т.О.

 


Вітаємо переможців!

Вручення дипломів

11-13 квітня 2017 року у Приазовському державному технічному університеті пройшов ІІ етап Всеукраїнської студентської олімпіади за напрямком «Зварювання» (спеціальність «Технологія та устаткування зварювання»). До участі в олімпіаді були запрошені студенти – переможці 1 етапу: ст. гр. IФ-312м Куртов Олександр Анатолійович, ст.гр. IФ-312 Дмитренко Юлія Сергіївна та Мигунов Артем Віталійович.

Детальніше


«Тиждень науки-2017»

Конференція «Тиждень науки-2017» на кафедрі «Обладнання та технології зварювального виробництва»відбудеться у середу 19 квітня.

Об 11:00 годинні в аудиторії 257а(7) відкриття конференції, яка складається з двох секцій.

Доповіді можуть супроводжуватися презентаціями Microsoft Office PowerPoint або плакатами формату не менше А1.

 


Екскурсія!

Феросплавний завод

07 квітня 2017 року студенти нашої кафедри стали учасниками екскурсії на ВАТ «Запорізький завод феросплавів»

Програма включала доставку на прохідну заводу, проїзд по території, відвідування музею підприємства, плавильного цеху № 3 і газоочисної споруди плавильного цеху № 4.

 


Щиро вітаємо!

Диплом

Міністерство освіти і науки України нагородило Бусова Анатолія В'ячеславовича дипломом І ступеня, як переможця ІV Міжнародного конкурсу магістерьких дипломних проектів і дипломних робіт студентів вищих навчальних закладів за спеціальністю «Прикладна механіка» («Зварювання»).

 


«Тиждень науки–2017»

З 18 по 21 квітня 2017 р. буде проводитися щорічна науково-практична конференція «Тиждень науки–2017»

Шановні студенти, просимо Вас сдати електронну версію тез доповідей, а також надруковану версію з підписом наукового керівника Хохловій Ларисі Олександрівни до 10 квітня, ау.257а!

Детальніше:Тиждень науки-2017

 


Бажаємо успіхів!

30 березня у стінах Національної металургійної академії в м.Дніпро пройде ІІ етап Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт. Нашу кафедру за напрямом «Металургія» представлятиме студент гр. ІФ-312м Куртов Олександр, науковий керівник Бережний Станіслав Петрович.

 


Вітаємо переможців!

Вручення диплому

Протягом 23-го березня в стінах Центральноукраїнського національного технічного університету м. Кропивницький тривала підсумкова науково-практична конференція ІІ туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт за напрямом підготовки «Зварювання». У фінальній частині конкурсу з науковими доповідями виступили 15 студентів, які представляли 14 вищих навчальних закладів.

Від нашої кафедри доповідала студентка гр.ІФ-412м Акритова Таїсія, наукові керівники Овчинников Олександр Володимирович, Капустян Олексій Євгенович, з темою: «Отримання напівфабрикатів титанових сплавів методами порошкової металургії і зварювання», яка за підсумками роботи галузевої конкурсної комісії отримала диплом за призове друге місце.

 


Вітаємо!

Вручення диплому

14 березня 2017 року в Запорізькій обласній універсальній науковій бібліотеці, в Центрі національних культур відбулася презентація фотовиставки Ірини Аверченко «Мене ізмалку люблять всі дерева»

Це вже третя її персональна фотовиставка. Перша відбулася у бібліотеці рідного ЗНТУ, друга – у центрі національних культур у листопаді 2015 року «Кохане Запоріжжя».

На новій виставці представлені світлини дерев в усі пори року і що особливо цікаво з підписами з віршів видатних поетів.

Після завершення виставки Ірині Павлівні була вручена Подяка.

 


Захист дипломних робіт магістрів

14 грудня 2016 в ауд. 257, а (7) відбудеться захист дипломних робіт магістрів за освітніми програмами «Технології та устаткування зварювання» і «Відновлення та підвищення зносостійкості деталей і конструкцій», кафедри Обладнання та технології зварювального виробництва.

Початок роботи о 9:00.

Запрошуються студенти старших курсів та викладачі!

 


IV міжнародна науково-практична конференція «ТИТАН 2016: Виробництво та використання в авіабудуванні»

Учасники конференції

07.11.2016

3 і 4 листопада 2016 р. на базі АТ «Мотор Січ» і ЗНТУ пройшла IV міжнародна науково-практична конференція «ТИТАН 2016: Виробництво та використання в авіабудуванні».

В пленарному засіданні і роботі секцій конференції прийняли участь понад 200 чоловік. По закінченні роботи відбулися екскурсії на провідні підприємства м. Запоріжжя.

Опублікована збірка тез доповідей Міжнародної конференції «Титан 2016», які відображають широкий спектр тематик наукових досліджень і технічних рішень, як в титановій промисловості, так і в кольоровій металургії для авіабудування. Розглянуті питання обладнання та виготовлення виробів з залученням адитивних процесів (3D-технологій).

Зі збіркою тез доповідей конференції можна ознайомитися на кафедрі ОТЗВ ЗНТУ, ауд. 257-а.

 


29.08.2016

          3-4 листопада 2016 р. кафедра ОТЗВ разом з АТ "Мотор-Січ", ТОВ "Запорізький титано-магнієвий комбінат", Державний науково-дослідний та проектний інститут титана" проводить Міжнародну науково-практичну конференцію "ТИТАН 2016:  ПРОИЗВОДСТВО И ПРИМЕНЕНИЕ В АВИАСТРОЕНИИ".

        Планується робота наступних секцій:
1. Секція 1 "Адитивні технології (3D). Матеріали, обладнання, вироби.
2. Секція 2 "Металургія, технології отримання кольорових металів".
3. Секція 3 "Конструкційні кольорові стопи для авіабудування".
4. Секція 4 "Організація та керування виробництвом, економіка, екологія та охорона праці в титановій галузі".
5. Секція 5 " Доповіді по дисертаційним роботам".
Заявки  на участь приймаються  - до 20 вересня 2016.

За довідками звертатись на кафедру ОТЗВ, а.257-а, 1

 


22.08.2016

Колектив кафедри ОТЗВ  вітає ЯНКО ТАРАСА БОГДАНОВИЧА ( науковий керівник д-р техн.наук, проф. О.В. Овчинников) з успішним захистом дисертації кандидата наук!
Бажаємо нових досягнень!!!


17.06.2016

До уваги абітурієнтів !!!

ОБИРАЙ АКТУАЛЬНЕ !

Технологія зварювання матеріалів – провідний процес сучасної промисловості.
Зварюванням з’єднують різні метали і сплави, пластмаси, живі тканини.
Всі галузі промислового виробництва в світі вимагають застосування зварювальних технологій. Близько 50 % національного доходу США пов'язано зі зварюванням і виготовленням зварних конструкцій.
Професійна діяльність в сфері зварювання охоплює:
- проектування – створення прообразу майбутніх систем і способів їх виготовлення
- виробництво – створення матеріальних цінностей, необхідних для існування і розвитку людства
- експлуатацію – стадія життєвого циклу технологічної системи, на якій реалізується, підтримується і відновлюється її якість.
Для успішної професійної діяльності в сфері зварювальних технологій майбутнього фахівця навчають фундаментальним наукам (фізика, математика), прикладним технічним дисциплінам (матеріалознавство, опір матеріалів, теорія машин і механізмів, електротехніка, електроніка), а також знанням в інформаційних і комп'ютерних дисциплінах, основам економічних теорій , методам управління підприємством, системі охорони праці та навколишнього середовища, державним, регіональним і міжнародним стандартам.

 


13.06.2016

До уваги абітурієнтів !!!
Кафедра "Обладнання та технології зварювального виробництва" запрошує на навчання.
Спеціальність – "Прикладна механіка"
Освітня програма:
-    Технологія та устаткування зварювання
-    Відновлення та підвищення зносостійкості деталей і конструкцій
Форма навчання, ліцензований обсяг:
-    денна: бакалавр (бюджет) – 60 осіб, магістр – 5 осіб
-    заочна: бакалавр – 50 осіб, магістр – 4 осіб
Термін навчання: бакалавр – 4 роки, магістр – 1,5 роки
Кредити (часи): бакалавр – 240 (7200 час.), магістр – 90 (2700 час.)
Мова викладання: українська/російська
ОБИРАЙ АКТУАЛЬНЕ !

Якщо вас приваблює можливість навчання по одній з наших освітніх програм, а також ви бажаєте отримувати актуальну інформацію про хід вступної кампанії, ми пропонуємо вам повідомити про це на нашу електронну адресу: e-mail: kafedra_otzv@zntu.edu.ua
Зареєструвавшись ви не берете на себе жодної відповідальності. Також реєстрація не означає подання документів на навчання.

 


27.05.2016

 

24-25 травня проходив захист дипломних проектів студентів напряму підготовки 6.050504 «Зварювання» денної та заочної форм навчання спеціальностей «Технології та устаткування зварювання» та «Відновлення та підвищення зносостійкості деталей і конструкцій».
На розгляд комісії було подано 19 студентських робіт.
Більшість студентів виявили спроможність самостійно вирішувати сформульовані в завданні конкретні конструкторські, технологічні і дослідницькі задачі, застосовувати знання досягнень науково-технічного прогресу.
Рішенням екзаменаційної комісії рекомендовано видати дипломи з відзнакою студентам гр.ІФз-311 Іщенко С.Ю. та Криворучко А.О. та рекомендувати їх для подальшого навчання в магістратурі.
На «відмінно» захистили дипломні проекти студ. групи ІФз-311 Сірий Р.В., студ. групи ІФз-411 Кондратьєв Є.В., Рог А.Г.
                                                            Вітаємо с успішним захистом дипломних проектів!

 


24.05.2016

 

23 травня 30 студентів напряму підготовки 6.050504 «Зварювання» денної та заочної форм навчання спеціальностей «Технології та устаткування зварювання» та «Відновлення та підвищення зносостійкості деталей і конструкцій» складали комплексний кваліфікаційний екзамен з фаху.
Очолював комісію - генеральний директор ТОВ «Триада ДТД Ко» Красносельський К.В. В засіданнях екзаменаційних комісій брали участь – проф., д-р техн. наук, завідувач кафедри ОТЗВ Овчинников О.В., доц., канд.техн.наук Савонов Ю.М., доц., канд.техн.наук Шумілов А.О., доц., канд.техн.наук Нетребко В.В., доц., канд.техн.наук Бережний С.П., доц., канд.техн.наук Куликовський Р.А., завідувач кафедри ОПіНС доц., канд.техн.наук Нестеров О.В., старш. викл. Капустян О.Є.
Рішенням екзаменаційної комісії рекомендовано видати дипломи з відзнакою студ.гр.ІФ-412 Акритовій Т.О. та студ.гр.ІФ-312 Дмитренко Ю.С.
На «відмінно» склали кваліфікаційний іспит студ.гр.ІФ-312 Куртов О.А., Мигунов А.В., Сидорський О.О., Ходус М.М., Шамін М.В. та студ. гр.ІФ-412 Строгонов Д.В., Петриченко А.С.
За результатами складання кваліфікаційного іспиту більшість студентів показали добрі теоретичні знання та практичні навички.

  Вітаємо студентів з присвоєнням кваліфікації бакалавр зі зварювання!

 


22.04.2016 

 

    21-22 квітня на кафедрі "Обладнання та технології  зварювального виробництва" відбулася науково-практична конференція "Тиждень науки-2016". Серед запрошених головні зварювальники ВАТ "Мотор Січ" Петрик І.А., комбіната "Запоріжсталь" Різенко І.А., ВАТ "Запоріжтрансформатор" Алєксєєв М.І., начальник УГМ ЗМКБ "Прогрес" Бєлозерцев О.С., начальник технічного відділу Запорізького титано-магнієвого комбіната Осіпенко О.В., докт.техн.наук Нарівський О.Е.    Відкрив конференцію завідувач  кафедри проф. Овчинников О.В.                                                                          З доповідями виступили доц. Нетребко В.В., ст.викл. Капустян О.Є., аспіранти Михайлютенко О.А., Лаптєва Г.М., Магда Є.С., Прокопченко О.О.,  магістри Густера Р.М. та Ішутінов Є.А (наук.керів. доц. Андрущенко М.І.), студенти гр.ІФ-314 Панько А.С., Пархомець Г.Р., Ткаченко А.М., гр.ІФ-313 Кисильов Є.І., Юрасов П.Ю., Мороз В.В., магістр Гріцкевич А.А. (науковий керівник проф. Попов С.М.), ст.гр.ІФ-412 Строганов Д.В. (науковий керівник доц. Осіпов М.Ю.), гр.ІФ-312 Дмитренко Ю.Д. (наук. керів. проф. Биковський О.Г.).

 Детальніше


11.04.2016  

                                                         Вітаємо

Акритову Таісію Олександрівну (керівник ст.викл. Капустян О.Є.) з дипломом II ступеню у II етапі Всеукраїнської олімпіади за напрямом "Зварювання" зі спеціальності "Відновлення та підвищення зносостійкості деталей і конструкцій" що відбулася 5-7 квітня в ДВНЗ "ПДТУ" м. Маріуполь


 

08.04.2016   

                                Національний технічний університет України "Київський політехнічний інститут" з нагоди 80-річчя кафедри зварювального виробництва проводить 26-27 травня 2016 р. Міжнародну конференцію "Інноваційні технології та інжиніринг в зварюванні і споріднених процесах".

Напрямки роботи  конференції

 1. Фізико-хімічні процеси;
 2. Міцність, надійність та ресурс;
 3. Інноваційні технології;
 4. Комп’ютерні технології;
 5. Контроль якості;
 6. Нанотехнології;
 7. Обладнання та джерела живлення;8.  Формування структури і властивостей         з’єднань та матеріалів

РОБОЧА МОВА конференції: українська, російська, англійська

За довідками звертатись на кафедру ОТЗВ, а.257-а, 1