КОМАНДА ZNTU_SETUP ‒ ЧЕМПІОНИ ПІВФІНАЛУ СВІТУ ACM ТА ФІНАЛУ УКРАЇНИ ОЛІМПІАДИ З ПРОГРАМУВАННЯ!

Команда студентів ZNTU_SetUp посіла перше абсолютне місце в підсумковій таблиці півфіналу світу студентської олімпіади з програмування ACM по Південно-Східній Європі та вперше отримала право представляти Запорізький національний технічний університет у фіналі Міжнародної студентської олімпіади з програмування АСМ, який відбудеться у Таїланді в травні 2016 року.

15-16 жовтня 2015 року в ЗНТУ відповідно до плану виконання проекту Темпус 544091-TEMPUS-1-2013-1-BE-TEMPUS-JPCR DesIRE «Розробка курсів з вбудованих систем з використанням інноваційних віртуальних підходів для інтеграції науки, освіти та промисловості в Україні, Грузії, Вірменії» будуть проведені майстер-класи з вбудованих систем та віртуального інжинірингу.

11-13 вересня 2015 року у Запорізькому національному університеті відбувся II етап (регіональний) Всеукраїнської студентської олімпіади з програмування ACM. II етап олімпіади одночасно є 1/4 фіналу Міжнародної студентської олімпіади з програмування ACM. Спонсорами олімпіади виступили наступні IT-компанії: Looksery, Livestream та DataX.

Команди студентів ZNTU_SetUp та ZNTU_Kappatalize виступили відмінно, посівши I та III місце відповідно в підсумковій таблиці регіонального етапу Всеукраїнської студентської олімпіади з програмування ACM та отримали право представляти Запорізький національний технічний університет (ЗНТУ) у півфіналі Міжнародної студентської олімпіади з програмування АСМ.