Альтернативна назва зображення

Чому варто відвідати день відкритих дверей?

Деякі доволі непогані заходи іноді здаються нам геть зайвими. Так абітурієнти часто-густо зволікають з відвіданням дня відкритих дверей тим самим втрачаючи низку переваг. Які ж це переваги?
На дні відкритих дверей можна:
1. Отримати чіткіше й детальніше уявлення про різні напрями підготовки.
2. Зробити перше «занурення» у світ того чи іншого фаху.
3. На власні очі побачити місце і умови подальшого навчання, устаткування, познайомитись з майбутніми викладачами у святковій атмосфері.
4. Познайомитись та потоваришувати з майбутніми одногрупниками.
5. Осягнути перспективи подальшого наукового і творчого зростання.
6. Взяти участь у цікавих конкурсах і корисних вікторинах.
7. Поставити будь-яке запитання стосовно свого гіпотетичного фаху.
8. Розгледіти принади бурхливого студентського життя.
9. Послухати про багаті традиції та інноваційність вашої майбутньої Альма Матер.
10. Отримати кольорові і докладні буклети з повною і актуальною контактною інформацією.

Тож чому б не відвідати день відкритих дверей?

Знову серед найкращих в Україні.

Одним із реальних показників якості вищої освіти можна сміливо вважати отримання нагород по результатах участі у ІІ етапі Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальностей «Транспортні технології» (м. Дніпро) та «Транспортні системи» (м. Харків) 2016/2017 н.р. Це не просто пересічні змагання, на олімпіади кращі викладачі кращих ВНЗ України готують кращих студентів. На олімпіаді в м. Дніпро брали учать та продемонстрували високий рівень підготовки студенти: Мирончак Д.П., Куценко А.М., Білоконь Ю.В., Рєзанов Є.В. Студентка  Мирончак Дар’я Петрівна звоювали ІІІ місце в особистому заліку та грамоти за найкращі знання з дисципліни «Логістика» отримали студентки Куценко Анна Миколаївна та Білоконь Юлія Володимірівна. В м. Харків наша команда (студенти Мирончак Д.П., Білоконь Ю.В.) посіла І місце. Щиро вітаємо переможців та закликаємо наших студентів до активної участі у подібних заходах в наступному навчальному році.

Світове визнання наших студентів.

За останні кілька років постійно збільшується кількість студентів кафедри «Транспортні технології», які не зупиняються виключно на національній освіті.

Чудовим прикладом такого стрімкого та впевненого кар’єрного зростання може слугувати прогрес Валерії Годз, яка одразу після отримання профільного диплому ЗНТУ стала студенткою престижної  Естонської бізнес школи. Цього року вона вже готується до захисту кваліфікаційної роботи і зауважує, що саме освіта, яку вона одержала в нашому університеті стала підвалиною її амбіцій та поштовхом до більших звершень, завоювання  міжнародного визнання.

А цього року з стажування в Бельгії повернулась  Т.В. Харланова. Завдяки непересічним успіхам у навчанні на Батьківщині вона виборола право на навчання в одному з найкращих ВНЗ ЄС. Студентка наголошує, що якщо порівняти освіту в Україні та Бельгії, то можна помітити значну відмінність цих систем підготовки, втім безцінний досвід комплексного погляду на питання відрив їй нові горизонти міжнародної співпраці, істотно розширив теоретичну і практичну бази знань. Окремою чеснотою іноземного стажування, на її думку, є глибоке вивчення мови країни стажування, що також значно сприяє подальшому професійному зростанню.

Втім, серед наших студентів не лише самі вправні практики. Нещодавня магістриня транспортного факультету – Світлана Пірогова не тільки успішно виконала всі вимоги до вступу у Квінслендський Університет (Австралія), але й є однією з найуспішніших аспіранток цього закладу. Тож побажаємо їй плідних і ґрунтовних досліджень. Кафедра «Транспортних технологій» закликає не зупинятись на досягнутому і завжди ставити собі високу «планку».

Реальне поліпшення екології міста.

В жовтні цього року викладач кафедри «Транспортні технології», кандидат технічних наук – Володимир Петрович Юдін долучився до складу групи з екології при міській раді Запоріжжя. Не зважаючи на те, що формування служби технагляду поліції тільки розпочато, співробітництво між ЗНТУ і міськрадою доволі продуктивне. Провідним фахівцем університету вже надано фахові рекомендації з зниження рівня шкідливих викидів автотранспорту. Ці поради ґрунтуються на багаторічному досвіді досліджень з відповідної тематики, тому їх ефективність не підлягає жодним сумнівам. Сподіваємся, що наші пропозиції не залишаться лише на папері.

Перші впевнені кроки.

За один день - 01.12.2016 були підбиті підсумки першого етапу всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт 2016-2017 навчального року.

В секції «Транспорта та залізничних дисциплін» 1 місце посіла робота «Аналіз коливань рівня аварійності», яку виконали студенти гр. Т-513 Морозова О.І. та Юзвук Н.С. Науковий керівник роботи – старший викладач кафедри «Транспортні технології» - Тарасенко Олександр Віталійович. Побажаємо студентам-дослідникам подальшого натхнення, сил та наполегливості!

Новий захист! Нова перемога!

За планом, 15.12.2016 відбувся захист робіт зі спеціальності 8.07010101 «Траспортні системи», 8.07010102 «Організація перевезень і супроводження на транспорті», 8.07010104 «Організація і регулювання дорожнього руху». Більшість робіт були виконані та захищені на високому рівні. Один із захистів відбувся англійською мовою. Кафедра транспортних технологій вітає студентів із успішними захистами та бажає підкорення нових наукових висот!

Файл: