Ви є тут

Головна

Перемоги наших студентів з електромеханіки

Demo

Щорічно Дніпродзержинський державний технічний університет організовує на високому рівні проведення Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт за напрямом «Електротехніка та електромеханіка». Цього року серед переможців конкурсу вже традиційно є і студенти нашої кафедри.

Дипломом I ступеня нагороджені Савілов Роман Ігорович, Е-313 і Брилистий Віктор Вікторович, Е-322м (наукові керівники - Осадчий В.В., доц. каф. ЕПА, Назарова О.С., доц. каф. ЕПА); Дипломом II ступеня відзначений Шульженко Сергій Сергійович, Е-314 (наукові керівники - Осадчий В.В., доц. каф. ЕПА, Назарова О.С., доц. каф. ЕПА); Диплом III ступеня виборов Морозов Павло Юрійович, Е-324сп (науковий керівник - Антонов М.Л., декан ЕТФ, доц. каф. ЕПА).

ІІІ місце на ІІ етапі Всеукраїнської студентської олімпіади за напрямом «Електромеханіка» 2016/2017 н.р. посів Бабакін Артем Анатолійович, Е-324сп (керівники, які підготували переможця - Антонов М.Л., декан ЕТФ, доц. каф. ЕПА; Пирожок А.В., доц. каф. ЕПА; Крисан Ю.О., доц. каф. ЕПА).

   

 

Перші перемоги

Demo

Вперше у 2016-2017 навчальному році студенти нашої кафедри взяли участь у Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт за напрямом «Інформатика, обчислювальна техніка та автоматизація». На розгляд журі конкурсу було представлено дві наукові роботи, одну з яких було запрошено на підсумкову конференцію, яка проходила 29-31 березня 2017 р. у Вінницькому національному технічному університеті. Автор роботи – Віктор Мацола, студент групи Е-315 (науковий керівник – Назарова О.С., доц. каф. ЕПА), виступив з презентацією та доповіддю на тему: «Мікропроцесорні вимірювальні системи як засіб автоматизації технологічного процесу» і був нагороджений Дипломом ІІІ ступеня.

Перші успішні кроки студенти кафедри зробили цього року і на Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт за напрямом «Гірництво», що проводиться Криворізьким національним університетом.

Лауреатами стали Руслан Штельваг, Е-325сп (науковий керівник – Антонова М.В., старш. викл. каф. ЕЕА) – Диплом ІІ ступеня, Олексій Матвейчук, Е-325сп (науковий керівник – Антонов М.Л., декан ЕТФ, доц. каф. ЕПА) – Диплом ІІІ ступеня, Антон Аксютенко, Е-324сп (науковий керівник – Антонова М.В., старш. викл. каф. ЕЕА) – Диплом ІІІ ступеня.

   

 

 

 

 

 

  Перемоги студентів-електромеханіків

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

22-25 березня 2016 р. у Кременчуцькому національному університеті проходив ІІ етап Всеукраїнської студентської олімпіади за напрямом «Електромеханіка». Команда студентів групи Е-312 кафедри ЕПА у складі: Кожемякіна К.С., Брилистого В.В., Сорокіна Г.В. була відряджена для участі у олімпіаді від ЗНТУ.

В особистому заліку ІІ місце виборов Кирило Кожемякін.

27-30 березня 2016 р. у Дніпродзержинському державному технічному університеті проходив ІІ етап Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт за напрямом «Електротехніка та електромеханіка». Цього року на конкурс надійшло близько 270 робіт з 30 ВНЗ України. Семеро студентів кафедри «Електропривод та автоматизація промислових установок» ЗНТУ були запрошені для захисту їх наукових робіт на підсумкову конференцію.

Студенти Віктор Брилистий (гр. Е-312) і Роман Савілов (гр. Е-313) підготували доповідь та презентацію на тему «Позиційний привод розімкненої двомасової системи» були відзначені Дипломом І ступеня (наукові керівники – доценти кафедри ЕПА Осадчий Володимир Володимирович і Назарова Олена Сергіївна).

Студенти групи Е-313 Опанас Мельник і Ілля Цетва виступили з доповіддю і презентацією на тему «Асинхронний електропривод на основі 18-пульсного безпосереднього перетворювача частоти» (науковий керівник – декан ЕТФ Антонов Микола Леонідович) – нагороджені Дипломом І ступеня.

Студент групи Е-324сп Артем Бабакін виборов Диплом ІІ ступеня за доповідь на тему «Аналіз процесів в схемі активного однофазного ДНПЧ і стабілізація його регулювальних характеристик» (науковий керівник – декан ЕТФ Антонов Микола Леонідович).

Дипломами ІІІ ступеня журі конкурсу відзначило роботи студентів групи Е-324сп Васинського Владислава, який підготував презентацію на тему «Автоматизація дросельного електропривода механізму підйому вантажу» і Олександра Малого, який доповідав на тему «Дослідження електропривода на основі матричного перетворювача частоти» (науковий керівник – декан ЕТФ Антонов Микола Леонідович).

Щиро вітаємо студенів та їх наукових керівників з перемогами і бажаємо подальших успіхів та нових наукових досягнень!

 

   Представники кафедри ЕПА взяли участь у обласній виставці «Освіта Запорізького краю -2016»

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

22 квітня в Запорізькому національному технічному університеті відбулася  ІІ Міжнародна науково-практична конференція «Неперервна освіта нового сторіччя: досягнення іперспективи» та Обласна виставка «Освіта Запорізького краю – 2016». Модератор заходу, доцент кафедри інформатики та інформаційних технологій в освіті Запорізького обласного інституту післядипломної педагогічної освіти, Сергій Аркадійович Іванов підіймав питання щодо інтеграції зусиль для розвитку STEM освіти, необхідності підтримки від місцевих та обласних органів влади.

Представники кафедри «Електропривод та автоматизація промислових установ» старший викладач Михайло Юрійович Залужний, студенти Артур Похил (група Е -312), Денис Томіло (група Е-313),та інженер Дмитро Микитюк  під керівництвом кан.тех.наук, доцента Андрія Володимировича Пирожка продемонстрували творчі досягнення кафедри. Так, на виставці були представлені: автоматизована автомийка, аеродинамічне судно та атоматизованого кулястого робота, якого власноруч виготовив випускник кафедри, інженер Дмитро Микитюк. Експозиція викликала велику зацікавленість у гостей та учасників виставки, що є результатом плідної роботи наших  провідних фахівців  у напрямку втілення провідних  технологій.

В  межах заходу пройшов майстер клас «Формування та розвиток інженерно-алгоритмічного мислення на базі апаратно-програмних платформ» націлений на сприяння розвитку STEM (ScienceTechnologyEngineeringMathematics) освіти в Запорізькому регіоні.

Головною темою було підвищення ефективності  залучення  навчання абітурієнтів та підготовка студентів, майбутніх інженерів, для чого необхідна координація дій між школами, університетами, обласною владою та бізнесом.

Захід відвідали голова Запорізької обласної ради Григорій Вікторович Самардак і начальник Департаменту освіти та науки обласної державної адміністрації Тетяна Ярославна Озерова. Вони підтримали ініціативи викладачів і талановитої молоді до точних наук та інформаційних технологій.

 «Освіта Запорізького краю - 2016» - це чергове підтвердження прагнення кафедри «Електропривод та автоматизація промислових установ» примножувати нові  цілі і здобутки та досягати їх.

                                                                                                                                                                                                                                               

Виставка «Машинобудування. Металургія-2016» - цікаво, корисно, весело!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Упродовж 24 -26 травня у виставковому центрі «Козак-Палац» відбувся один з найбільших промислових форумів в Україні. Більше 120 учасників з України та зарубіжжя завітали в Запоріжжя, щоб взяти участь в 24-ій Міжнародній спеціалізованій виставці «Машинобудування. Металургія - 2016», організованої Запорізької Торгово-промисловою палатою. У заході брали участь представники провідних промислових підприємств України, та відомих торгових марок Бельгії, Естонії, Німеччини, Польщі, США, Швейцарії.

Більше за все представникам інших країн сподобався історико-культурний комплекс «Запорозька січ», де вони змогли не тільки насолодитися виставковими експозиціями та ознайомитися з життям козаків, а й приміряти справжній козацький одяг та сфотографуватись у ньому. Так і відбулося знайомство з представниками  торгових марок  із різних куточків світу.

Серед учасників і кафедра «Електроприводу та автоматизація промислових установ» ЗНТУ,яку представив  кан.тех.наук, доцент Андрій Володимирович Пирожок зі студентами, переможцями Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт за напрямом «Електротехніка та електромеханіка».

На заході презентували вироби, які хлопці зробили власноруч, а саме: автоматизовану автомийку, аеродинамічне судно  та автоматизованого кулястого робота. За три дні перебування на виставці, представники університету змогли не лише показати себе, а побувати на багатьох заходах, присвячених розвитку сучасних технологій в Запорізькому регіоні.

Особливу увагу привертала запорізька фірма «Інфоком», котра  презентувала  власні розробки : дистанційне керування автомобілем та «розумну» рукавичку. Їх вироби дійсно вражають – ділиться враженнями переможець Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт за напрямом «Електротехніка та електромеханіка», студент групи Е- 324 сп Артем Бабакін

На відкритті виставки став почесним гостем голова Запорізької обласної ради Григорій Самардак. Від імені депутатського корпусу керівник облради привітав учасників заходу та подякував Запорізьку ТПП за представлену вітчизняним виробникам можливість гідно презентувати свої досягнення, знаходити партнерів і нові ідеї для розвитку бізнесу.

Загалом, виставка промайнула дуже швидко, адже щогодини відбувалося щось цікаве: круглий стіл «Структурні зміни в промисловості України та розвиток машинобудування», організація Hi-Tech кластера в сферах машинобудування і металургії, дискусія: чи можливе створення технологічних кластерів в м. Запоріжжі, научно - технічна конференція  «Лиття. Металургія 2016», майстер – класи, доповіді, та  ще багато цікавого.

«Отже, ми провели час із користю. Хочеться побажати тільки одного: хай буде більше небайдужих та зацікавлених до розвитку Запорізького краю, адже це не просто наше місто, це - наш ДІМ!»- такий висновок зробили Олександр Романов, Павло Морозов,Денис Томіло, та інші студенти кафедри ЕПА.