ЧЕРГОВА ПЕРЕМОГА НАШИХ СТУДЕНТІВ

gordienko_m.r_0.jpg

11-13.04.2018 року у Національній металургійній академії України відбулася щорічна всеукраїнська олімпіада з матеріалознавства, в якій прийняли участь студенти групи ІФ-214: Тіщенко Миколай, Гордієнко Максим та Лук`яненко Олександр. Всі студенти показали високий рівень знань та підготовки!

Вітаємо Гордієнка Максима, який посів друге місце!!!

Бажаємо всім творчого натхнення та нових досягнень у навчанні!!! Кафедра виховує справжніх чемпіонів!!!

gordiyenko.jpg

Вітаємо Гордієнка Максима Романовича, який забив другий переможний гол в цьому навчальному році, а саме посів  3 місце на Всеукраїнському конкурсі студенських наукових робіт, який проходив 17 квітня 2018 р. у м. Харкові (науковий керівник - доцент Ткач Д.В.) !!! Пишаємось та чекаємо хет-тріку на науковій ниві.

ВАКАНСІЇ

ДП "Івченко-Прогрес" , лабораторія металографії, контактна особа Гордієнко Олена Іванівна (р.т. 720-46-75);

ОАО "Мотор-Січ", інженер-конструктор, контактна особа Тетяна Миколаївна (м. 0972944023);

завод із ремонту літаків, що знаходиться в районі військового містечка (на Фінських), спеціалісти різних спеціальностей.

В цьому розділі також наведено інформацію про працевлаштованих випускників.

ЛІЦЕНЗУВАННЯ ПРОВАДЖЕННЯ ОСВІТНЬОЇ ДІЯЛЬНОСТІ

У 2016 році кафедра проходить ліцензування другого (магістерського) рівня в галузі знань 13 "Механічна інженерія" за спеціальністю 132"Матеріалознавство". Бажаємо всім, хто працює з ліцензуванням та акредитацією,  успіхів!!!