Окрім успіхів на науковій ниві, кафедра виховує першокласних організаторів та лідерів.  Пітдтвердженням цього є те, що студенту групи ІФ-214 Лук`яненку Олександру, в рамках конкурсу "Студент -року",  присвоєно звання "Струдент - староста 2018 року". Вітаємо. Крокуючи невеликими перемогами прокладається стежка до величезних надбань. Пишаємось!!!!

Не поринай в тенета гуманітарного марнославства - твоє майбутнє, хлопче, на просторах МАТЕРІАЛОЗНАВСТВА!!!!

ЧЕРГОВА ПЕРЕМОГА НАШИХ СТУДЕНТІВ

gordienko_m.r_0.jpg

11-13.04.2018 року у Національній металургійній академії України відбулася щорічна всеукраїнська олімпіада з матеріалознавства, в якій прийняли участь студенти групи ІФ-214: Тіщенко Миколай, Гордієнко Максим та Лук`яненко Олександр. Всі студенти показали високий рівень знань та підготовки!

Вітаємо Гордієнка Максима, який посів друге місце!!!

Бажаємо всім творчого натхнення та нових досягнень у навчанні!!! Кафедра виховує справжніх чемпіонів!!!

gordiyenko_0.jpg

Вітаємо Гордієнка Максима Романовича, який забив другий переможний гол в цьому навчальному році, а саме посів  3 місце на Всеукраїнському конкурсі студенських наукових робіт, який проходив 17 квітня 2018 р. у м. Харкові (науковий керівник - доцент Ткач Д.В.) !!! Пишаємось та чекаємо хет-тріку на науковій ниві.