ВІТАЄМО!

Колектив кафедри "Фізичне матеріалознавство" вітає з нагородою "за багаторічну сумлінну трудову діяльність та активну участь у громадському житті університету" доцента к.т.н. Грабовського Володимира Яковича. Бажаємо довгих років плідної праці на ниві матеріалознавства, натхнення, успіхів та вдячних студентів!

ЛІЦЕНЗУВАННЯ ПРОВАДЖЕННЯ ОСВІТНЬОЇ ДІЯЛЬНОСТІ

У 2016 році кафедра проходить ліцензування другого (магістерського) рівня в галузі знань 13 "Механічна інженерія" за спеціальністю 132"Матеріалознавство". Інформація про інформаційне та навчально-методичне забезпечення наведено нижче в прикріплених файлах. Бажаємо всім, хто працює з ліцензуванням та акредитацією,  успіхів!!!

ЧЕРГОВА ПЕРЕМОГА НАШИХ СТУДЕНТІВ

На обласному конкурсі для обдарованої молоді  у галузі "технічні науки" магістр гр. ІФ-212 Осадча Катерина Олександрівна стала лауреатом (науковий керівник - д.т.н., професор кафедри Шаломєєв В.А.). Колектив кафедри пишається пані Катериною, що вона із гордістю несе прапор Знання. Бажаємо Вам, Катерино Олександрівна, творчих успіхів, натхнення та бажання завжди отримувати знання і насолоджуватися їх плодами! А Вадиму Анатолійовичу висловлюємо вдячність за те, що підтримуєте наш авторитет, і бажаємо успіхів на цій ниві з іншими студентами. МОЛОДЦІ !!!