Всеукраїнська студентська олімпіада з навчальної дисципліни «Англійська мова»

Demo

З 25 по 27 квітня 2018 року в національному університеті «Львівська політехніка» проходила Всеукраїнська студентська олімпіада з навчальної дисципліни «Англійська мова» для вищих навчальних закладів України, де англійська не є спеціальністю. В олімпіаді брали участь понад 140 студентів вищих навчальних закладів України. Від інституту управління та права ЗНТУ в другому етапі Всеукраїнської студентської олімпіади брала участь студентка групи МТУ-134 Джеппарова Лілія, яка виявила добрі знання англійської мови та гідно представила  свій навчальний заклад.

Минув ще один навчальний рік. Він подарував нам чудових першокурсників, які вже стали частиною нашої дружної університетської родини. Нам є що згадати і чим пишатися. Ми пишаємося гідною участю наших студентів у фінальному етапі Всеукраїнської студентської олімпіади з іноземних мов у Львові.

Безперечно, багато наших студентів і в цьому році вдало пройшли жорсткий відбір для практики та стажування  в найкращих готелях Туреччини, неодмінною вимогою було знання англійської мови на рівні B2 (Стандарт Загальноєвропейських компетенцій  оволодіння іноземною мовою) CEFR.

Про події та досягнення 2017-2018 навчального року

Ми віримо, що професіоналами своєї справи студенти стають ще в університеті, тому приділяємо пильну увагу формуванню їх професійних навичок на заняттях з іноземної мови. Цього квітня студенти факультету журналістики мали нагоду відчути атмосферу реального інтерв’ю, ставлячи  англійською мовою (без допомоги перекладача) цікаві питання професору Шекспірівського інституту у Стретфорді-на-Ейвоні, Велика Британія, Майклу Добсону під час відкритої лекції, що відбувалася в рамках міжнародного проекту «Дні Шекспіра в Україні 2018». На нашу думку, зустрічі та спілкування з носіями вивчаємої мови­ – це запорука успіху навчання.

Професорсько-викладацький склад постійно удосконалює педагогічну майстерність,  підвищуючи свій рівень професійної підготовки. Протягом року викладачі кафедри неодноразово долучалися до досвіду викладання іноземних мов закордонних методистів та  викладачів. У листопаді 2017 кандидат наук із соціальних комунікацій Ю.Г. Полєжаєв брав  участь у семінарі від провідних спеціалістів університету Тарту, присвяченому проблемам  мультилінгвального навчання (Challenges of Multilingual Education). Представники кафедри  відвідували методичні семінари таких провідних видавництв як Cambridge University  Press, Longman (Pearson Education), Macmillan Education, Goethe-Institut, адже багаторічний  досвід та сучасні практичні надбання зарубіжних методистів та авторів книг завжди стають в  нагоді.

Навчання – це обопільний процес, тому навчаються та складають іспити в ЗНТУ не тільки студенти, але й викладачі. Професорсько-викладацький склад кафедри ІМПС підтверджує володіння іноземною мовою та складає міжнародні іспити, долучаються до сучасних методик інтегрованого навчання мові та предмету (CLIL).

Брутман А.Б. кандидат економічних наук, доцент, завідувач кафедри ІМПС:  TOEFL (Test of English as a Foreign Language).

Горлачова В.В. кандидат філол. наук, доцент, доцент кафедри ІМПС: Cambridge English Level 2 Certificate in ESOL International (First ) Level C1.

Наумчук Т.І. старший викладач кафедри ІМПС: Goethe –Zertifikat B2.

Полєжаєв Ю.Г. кандидат наук із соціальних комунікації, доцент кафедри ІМПС: Cambridge English Level 1 Certificate in ESOL International (Preliminary) Level B2; Teaching Knowledge Test, Module 1: “Language and Background to Language Learning and Teaching” Band 3; Teaching Knowledge Test: “Content and Language Integrated Learning” Band 3.

Теоретичні надбання професорсько-викладацького складу знайшли свою практичну реалізацію в посібнику «Use of English» авторського колективу у складі Брутман А.Б., Горлачової В.В., Полєжаєва Ю.Г.

Участь студентів ІУП у II етапі Всеукраїнської студентської олімпіади з іноземної мови

Студентська олімпіада спрямована на вдосконалення навчальної та позанавчальної роботи зі студентами і проводиться з метою підвищення якості їх підготовки, розвитку творчих здібностей, уміння застосовувати на практиці знання, отримані при вивченні відповідних дисциплін, а також для підвищення інтересу студентів до обраної професії, виявлення обдарованої молоді та формування кадрового потенціалу для дослідницької та виробничої діяльності.

25-27 квітня 2017 р. Воротинцева Валерія Олександрівна студентка гр. МТУ-124 взяла участь у ІІ турі Всеукраїнської студентської олімпіади з німецької мови (Національний технічний університет «Харківський політехнічний інститут» м. Харків)

Лебедєв Станіслав Володимирович - учасник II етапу Всеукраїнської студентської олімпіади з "Англійської мови". 19-21 квітня 2017 року, Національний університет "Львівська політехніка". м. Львів.

Викладачі кафедри проходять науково-практичне підвищення кваліфікації

Викладачі кафедри проходять науково-практичне підвищення кваліфікації закордоном Goethe-Institut, Deutschland.

Науково-практичний семінар LCCI First Certificate in Teaching Business English (FTBE)

В рамках партнерської взаємодії з освітньо-методичним центром Pearson Dinternal відбувся науково-практичний семінар LCCI First Certificate in Teaching Business Englisg (FTBE)". Завідувач кафедри ІМПС Брутман А.Б. брала участь у семінарі, обговорюючи питання професійної підготовки бажаючих складати міжнародний іспит Лондонської Промислової Палати (LCCI First Certificate).

Обмін досвідом з іноземними викладачами вищих технічних навчальних закладів

Викладач кафедри ІМПС Волгіна І.О. відвідала Німеччину, взявши участь у практичному семінарі з питань професійної підготовки студентів технічних університетів, які вивчають німецьку мову як ділову.