Участь студентів ІУП у II етапі Всеукраїнської студентської олімпіади з іноземної мови

Студентська олімпіада спрямована на вдосконалення навчальної та позанавчальної роботи зі студентами і проводиться з метою підвищення якості їх підготовки, розвитку творчих здібностей, уміння застосовувати на практиці знання, отримані при вивченні відповідних дисциплін, а також для підвищення інтересу студентів до обраної професії, виявлення обдарованої молоді та формування кадрового потенціалу для дослідницької та виробничої діяльності.

25-27 квітня 2017 р. Воротинцева Валерія Олександрівна студентка гр. МТУ-124 взяла участь у ІІ турі Всеукраїнської студентської олімпіади з німецької мови (Національний технічний університет «Харківський політехнічний інститут» м. Харків)

Лебедєв Станіслав Володимирович - учасник II етапу Всеукраїнської студентської олімпіади з "Англійської мови". 19-21 квітня 2017 року, Національний університет "Львівська політехніка". м. Львів.

Викладачі кафедри проходять науково-практичне підвищення кваліфікації

Викладачі кафедри проходять науково-практичне підвищення кваліфікації закордоном Goethe-Institut, Deutschland.

Науково-практичний семінар LCCI First Certificate in Teaching Business English (FTBE)

В рамках партнерської взаємодії з освітньо-методичним центром Pearson Dinternal відбувся науково-практичний семінар LCCI First Certificate in Teaching Business Englisg (FTBE)". Завідувач кафедри ІМПС Брутман А.Б. брала участь у семінарі, обговорюючи питання професійної підготовки бажаючих складати міжнародний іспит Лондонської Промислової Палати (LCCI First Certificate).

Обмін досвідом з іноземними викладачами вищих технічних навчальних закладів

Викладач кафедри ІМПС Волгіна І.О. відвідала Німеччину, взявши участь у практичному семінарі з питань професійної підготовки студентів технічних університетів, які вивчають німецьку мову як ділову.