Ви є тут

Головна

 

Demo

 25 січня 2018 року у Запорізькому національному технічному університеті відбулось вручення дипломів магістрів.

 Детальніше

 

Demo

 05 грудня 2017 року відбувся Круглий стіл на тему:«Права людини в світлі цілей Сталого розвитку ХХІ століття».

 Детальніше

 

 

Demo

 Вітаємо переможців і учасників І етапу Всеукраїнської студентської олімпіади з дисциплін кафедри конституційного, адміністративного та трудового права за спеціальністю 081 «право»!

 Детальніше

 

 

Demo

 29 листопада 2017 року відбувся Круглий стіл для здобувачів вищої освіти за темою: «Актуальні питання конституційного і конституційно-процесуального права та конституційної реформи в Україні».

 Детальніше

 

Demo

 На базі юридичного факультету Запорізького національного технічного університету 27 листопада 2017 року був проведений серед студентів І курсу тематичний «Брейн ринг» з навчальної дисципліни «Юридична деонтологія».

 Детальніше

 

 

Demo

 Викладачі та співробітники кафедри конституційного, адміністративного та трудового права взяли участь у семінарі «SHAPING – NEIGHBORHOOD»

 Детальніше

 

 

Demo

 Викладачі кафедри конституційного, адміністративного та трудового права відвідали виставку «Ярмарок освіти 2017».

 Детальніше

 

 

Demo

 Шановні колеги! Запрошуємо студентське товариство до участі у круглому столі за темою: «Актуальні питання конституційного і конституційно-процесуального права та конституційної реформи в Україні».

 Детальніше

 

 

Demo

 11 жовтня 2017 року в Запорізькому національному технічному університеті на юридичному факультеті пройшов концерт, який був присвячений Дню юриста

 Детальніше

 

Demo

 На кафедрі конституційного, адміністративного та трудового права відбувся круглий стіл за темою «Форма держави».

 Детальніше

 

 

Demo

 Магістри 7 жовтня 2017 року відвідали театралізоване відкриття Покровського ярмарку.

 Детальніше

 

 

Demo

 15 вересня 2017 року група Ю-116 відвідала Центральний парк культури і відпочинку «Дубовий Гай».

 Детальніше

 

 

 

Demo

 Відвідування студентами першого та четвертого курсу Запорізького академічного обласного українського музично-драматичного театру ім. В.Г. Магара.

 Детальніше

 

 

 

 

Demo

 31 серпня 2017 року відбулись урочистості з нагоди посвяти у студенти Запорізького національного технічного університету

 Детальніше

 

Demo

20 травня 2017 року на юридичному факультеті ЗНТУ відбулась Міжнародна науково-практична конференція «Актуальні проблеми державно-правового розвитку України в контексті інтеграційних процесів»;

 Детальніше

 

Demo

Вельмишановні колеги, аспіранти, магістранти та студенти! Запрошуємо до участі у Міжнародній науково-практичній конференції «Актуальні проблеми державно-правового розвитку України в контексті інтеграційних процесів», присвяченій 10-річчю Інституту управління та права Запорізького національного технічного університету. 

 Детальніше

Demo

Вітаємо студентів-юристів з отриманням стипендії міського голови!

 Детальніше

 

Участь студентів у Всеукраїнській науково-практичній конференції "Проблеми кодифікації трудового законодавства України" м. Київ (Київський національний університет ім. Тараса Шевченка)

 Детальніше

 

Вітаємо Бахір Маргариту з отриманням стипендії міського голови.

 Детальніше

21 жовтня в Запорізькому національному технічному університеті на  юридичному факультеті пройшов концерт, який був присвячений Дню юриста.

 Детальніше

Студенти групи ГП-123 відвідали День міста.

 Детальніше

Студенти відвідали Арт-галерею «Афіна».

 Детальніше

10 вересня 2016 року студенти 1 курсу юридичного факультету ЗНТУ відправились до Олександрівського лісництва, щоб у неофіційній обстановці познайомилися один з одним та з кураторами.

 Детальніше

31 серпня 2016 року біля центрального корпусу Запорізького національного технічного університету відбулися урочистості з нагоди святкування початку нового навчального року.

 Детальніше

23-24 червня 2016 року відбулась Міжнародна науково-практична конференція «Актуальні проблеми державно-правового розвитку України в контексті євроінтеграційних процесів» присвячена 20-річчю Конституції України.

 Детальніше

Студенти відвідали Запорізький обласний Краєзнавчий музей.

 Детальніше

Учасник проекту EcoSelfie та соорганізатор студент 3 курсу гуманітарно-правового факультету спеціальності «Правознавство» Смірнов Владислав.

 Детальніше

Вельмишановні колеги! Запрошуємо для участі у І-й Міжнародній науково-практичній конференції «Актуальні проблеми державно-правового розвитку України в контексті євроінтеграційних процесів», присвяченій 20-річчю Конституції України». 

 Детальніше

Студенти здійснили подорож до Центрального парку культури та відпочинку «Дубовий гай». 

 Детальніше

29 квітня 2016 року студенти-юристи гуманітарно-правового факультету Інституту управління та права приймали участь в студентській науково-практичній конференції: «Політичний режим в історико-правовому вимірі».

 Детальніше

21-22 квітня 2016 року команда студентів-магістрів спеціальності «Правознавство» взяла участь у Міжнародному студентському саміті на тему «Цивілізаційний вибір України: політико-правова парадигма і проблеми сутнісних перетворень».

 Детальніше

Студенти відвідали Запорізький академічний обласний український музично-драматичний театр ім. В.Г. Магара.

 Детальніше

Вітаємо найкращих студентів з отриманням стипендії міського голови.

 Детальніше

Студенти-магістри відвідали Всеукраїнський правовий VIP-турнир 2015.

 Детальніше

Переможці Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з юридичних наук.

 Детальніше

28 листопада 2015 р. в ЗНТУ відбувся концерт за участі студентів спеціальності Правознавство Інституту управління та права – творчий проект, присвячений святкуванню Дня юриста.

 Детальніше

Ярмарок освіти 2015

 Детальніше

31 серпня 2015 року в Запорізькому національному технічному університеті відбулися урочистості з нагоди Дня знань та посвяти першокурсників у студенти.

 Детальніше

24 жовтня 2014 року в стінах Запорізького національного технічного університету відбулася зустріч студентів І-ІІ курсів спеціальності «Правознавство» гуманітарно-правового факультету Інституту управління та права з представниками Всеукраїнської громадської організації «Асоціація адвокатів України».

 Детальніше