МАЙСТЕР-КЛАСИ З ПРОГРАМУВАННЯ ARDUINO НА КАФЕДРІ МІКРО- ТА НАНОЕЛЕКТРОНІКИ

Demo

27 грудня 2017 р. відбувся черговий майстер-клас з робототехніки, який провели студенти кафедри МіНЕ Соколов Антон, Запісочний Андрій, Чухарєв Олександр, Амон Марія, Калініченко Денис (під загальним керівництвом ст. викладача Реви Віталія Ігоровича) для школярів 11 класу школи №64 (класний керівник Гришко Олена Юріївна).

Захід відбувся в рамках довгострокового проекту «Корисні STREAM-канікули», започаткованого позашкільним навчальним закладом «Центр науково-технічної творчості молоді «Політ» разом із департаментом освіти і науки Запорізької міської ради з метою залучення дітей та молоді міста до науково-технічної творчості.

Доц. Василенко О.В.

20.12.2017 р. на кафедрі МіНЕ відбувся захист дипломних робіт

Demo

магістрантів з групи РТ-312м:

БАРАНОВА Костянтина Петрович

ПАНЧЕНКА Андрія Олеговича

ВОДОП’ЯНА Богдана Анатолійовича

Всі студенти отримали оцінки «відмінно», їм присвоєно кваліфікації:

Магістр мікро- та наноелектронних приладів і пристроїв; Професіонал в галузі електроніки та телекомунікацій; Викладач університетів та вищих навчальних закладів

та магістрантів з групи РТ-412м:

БУГАЄВА Олега Олександрович

КОРНІЄНКА Романа Валерійовича

НАЙМУШИНОЇ Анастасії Василівни

ПРОВОРИ Костянтина Олеговича

РАШЕВСЬКОЇ Тетяни Сергіївни

Всі студенти отримали оцінки «відмінно» та «добре», їм присвоєно кваліфікації:

Магістр з метрології та інформаційно-вимірювальної техніки; Професіонал з якості, стандартизації та сертифікації; Викладач університетів та вищих навчальних закладів.

Кафедра поздоровляє своїх випускників та бажає їм подальших творчих успіхів та натхнення!

МАЙСТЕР-КЛАСИ З ПРОГРАМУВАННЯ ARDUINO НА КАФЕДРІ МІКРО- ТА НАНОЕЛЕКТРОНІКИ

Demo

Проектування автоматизованих систем різного рівня складності на платформі Arduino є перспективним і популярним напрямком розвитку робототехніки. Значний інтерес та затребуваність освіти за даним напрямом серед широкого загалу (від 6 до 50 років) показали організовані кафедрою Мікро- та наноелектроніки (МіНЕ) майстер-класи по розробці систем управління різними актуаторами (виконавчими технічними об’єктами/механізмами) на базі апаратно-програмних засобів платформи Arduino, проведені на фестивалі робототехніки 01.10.17 «Green RoboFest», під час літературно-мистецького фестивалю «Книжкова толока» 29.11.2017 та 30.10.17 − в рамках заходів «Корисні канікули» під егідою Департаменту освіти та науки Запорізької обласної державної адміністрації та центру науково-технічної творчості молоді «Політ», де студенти кафедри молодших курсів можуть отримувати спеціалізацію в галузі робототехніки (безкоштовно).

В якості персональних тренерів-викладачів в майстер-класах задіяні студенти різних курсів (Соколов Антон, Запісочний Андрій, Чухарєв Олександр (5 курс); Алексєєнко Ігор, Медведков Светослав. (4 курс); Калініченко Деніс (3 курс); Омельчук Артем (1 курс). Заняття проводяться під загальним керівництвом викладачів − керівників проекту ст.викл. Реви В. І. та доц. Василенко О. В.).

До програми майстер-класів входять задачі різного ступеню складності – від завдання режиму роботи групи світлодіодів (світлофор, RGB), отримання інформації від різних датчиків (37 видів) до проектування мехатронних систем (керування роботою двигунів в залежності від показань датчиків), розробки систем обмеженого доступу, охоронних систем, систем освітлення, інших автоматизованих систем.

Кафедра Мікро- та наноелектроніки планує і надалі проводити майстер-класи з програмування Arduino. Дати і предмет майстер-класу можна узгодити за тел. 679-83-67.

Заняття безкоштовні.

Зав. каф. Мікро- та наноелектроніки, ЗНТУ

д.ф.-м.н., проф. Погосов В.В.

Green Robofest 2017

Demo

Першого жовтня за підтримки департаменту освіти Запорізької міської ради в палаці культури Запоріжсталь відбулася виставка-конкурс Green Robofest 2017.

Викладачі, випускники та студенти кафедри Мікро- та наноелектроніки приймали участь в підготовці команди школярів для проведення змагань між роботами. Талановиті діти віком від шости до тринадцяти років займалися в школі робототехніки Smart kіds під керівництвом ст. викладача Реви В.І. та зайняли перше місце в одному зі змагань із роботом, зібраним на базі Arduino.

Був також організований та успішно проведений майстер-клас з проектування електронних систем на платформі Arduino.

Кафедра висловлює подяку організаторам Robofest 2017 та студентам каф. МіНЕ, які прийняли в ньому участь:

Соколову Антону, Панченко Андрію, Наймушиній Насті, Сидоровій Катерині, Чухарєву Олександру, Запісочному Андрію, Шмиглі Юрію, Корнієнко Роману та іншим.

доц. каф. МіНЕ Василенко О.В.