У ЗНТУ стартувала літня школа робототехніки

На базі кафедри мікро- та наноелектроніки ЗНТУ розпочала заняття Літня школа робототехніки Smart Kids, що була створена громадською організацією «Екосенс» на грант, отриманий у рамках програми соціальних ініціатив «Мы — это город» ПАО «Запоріжсталь».

Викладання у літній школі проводять співробітники кафедри мікро- та наноелектроніки. Програму літнього курсу розробив доцент кафедри  Євген Жавжаров спеціально для ознайомлення школярів 6-16 років із основами інженерного проектування, робототехніки та програмування.

Навчання проводится на базі конструкторів LEGO Education WeDo 2.0 для молодшої групи та Makeblock Ultimate Robot Kit 2.0 та Arduino Uno для середньої та старшої груп школярів.

"Викладачі кафедри мікро- и наноелектроніки можуть допомагати в отриманні знань і навичок із робототехніки та програмування, брати участь у проведенні літніх шкіл. Робототехніка - це дуже перспективна дисципліна", - відзначає ректор ЗНТУ Сергій Бєліков.