Вітаємо Тарасенка Сергія Олександровича, студента групи М-615, з ІІ-м місцем у  Всеукраїнській олімпіаді з Нарисної геометріїї та геометричного моделювання на ПЕОМ (секція Геометричного моделювання на ПЕОМ), ІІ-й тур якої проводився  у Національному аерокосмічному університеті ім. Жуковського "Чарківський авіаційний інститут".

4 березня 2017 року на кафедрі НГІК відбувся ІІІ етап XL обласної олімпіади з креслення серед учнів 8-11 класів.  В олімпіаді прийняли участь 54 учні учбових закладів м. Запоріжжя і Запорізької області. Переможцями стали:

серед учнів 8-х класів: 1 місце - Цимбалістий Максим Володимирович (КЗ "Веселівська районна різнопрофільна гімназія"); 2 місце - Паслова Марія Владиславівна (Запорізька гімназія №6), Прохорчук Надія Петрівна (Запорізька загальноосвітня школа І-ІІІ ст. №86); 3 місце - Попов Артем Андрійович (Запорізький багатопрофільний ліцей № 62), Тилик Данило Володимирович (КЗ «Верхньотерсянська загальноосвітня школа І-ІІІ ст.» Гуляйпільської район. ради), Шевченко Марія Володимирівна (Запорізький багатопрофільний ліцей № 99);

серед учнів 9-х класів: 1 місце - Нехороших Микита Віталійович (м. Запоріжжя, Дніпровський р-н, ЗБЛ № 62);
2 місце - Бенедик Дмитро Володимирович (КЗ "Веселівська районна різнопрофільна гімназія"), Тіщенко Дмитро Олександрович (Запорізька загальноосвітня школа І-ІІІ ст. №86); 3 місце - Зубчанінов Михайло Русланович (КЗ "Дніпрорудненська гімназія "Софія" - загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 1" Василівської район. ради), Клипач Андрій Миколайович (КЗ "Веселівська районна різнопрофільна гімназія"), Коноваленко Яна Віталіївна (Запорізька гімназія №8);

серед учнів 10-х класів: 1 місце - Молібог Анна Сергіївна (м. Запоріжжя, Комунарський район, гімназія №107);
2 місце - Айткулова Ксенія Данилівна (Василівський район, Дніпрорудненська гімназія "Софія" - ЗШ І-ІІІ ст. № 1"), Лащенко Максим Юрійович (м. Запоріжжя, Дніпровський район, багатопрофільний ліцей № 62); 3 місце - Бойчун Софія Євгенівна (м.Запоріжжя, Вознесенівський район, гімназія № 28), Борисов Володимир Олександрович (м. Енергодар, Енергодарський навчально-виховний комплекс №1), Горовенко Дмитро Романович (м. Запоріжжя, Комунарський район, гімназія №6);

серед учнів 11-х класів: 1 місце - Козлов Валерій Валентинович (Запорізький багатопрофільний ліцей № 62);
2 місце - Василенко Олена Анатоліївна (Мелітопольська гімназії №5), Гіріч Анастасія Андріянівна (Запорізька гімназія №6), Шарова Ірина Валеріївна (Запорвзький ліцей №99); 3 місце - Гатіна Ганна Маратівна (Енергодарський навчально-виховний комплекс №1), Гришукова Кристина Віталіївна (Енергодарський навчально-виховний комплекс №1), Гутарєва Єлизавета Андріївна (Запорізька загальноосвітня школа І-ІІІ ст. №86), Звєрєв Ілля Сергійович (Мелітопольська гімназії №5), Сафонов Юрій Андрійович (КЗ "Веселівська районна різнопрофільна гімназія").

Вітаємо переможців I туру конкурсу студентських наукових робіт з природничих, технічних, гуманітарних наук у 2016-2017 н.р. студентку гр. ІФ-212м Осадчу Катерину Олександрівну (III місце в секції «Технічна», керівник: проф. кафедри ФМ Шаломєєв В.А. ) та студента гр. М-615 Тарасенка Сергія Олександровича (II місце в секції «Транспортна та загальноінженерних дисциплін», керівник:доцент кафедри НГІКГ Лютова О. В.)!

24.11.2016 р. на кафедрі НГІКГ відбувся 1-й тур студентської олімпіади з нарисної геметрії та інженерної графіки. В олімпіаді взяли участь 42 студенти, в тому числі, 20 - з нарисної геометрії і 22 - з інженерної графіки.
Результати олімпіади:
нарисна геометрія: 1 місце - Маляренко Ю.С. (ІФ-316); 2 місце - Ловчикова Ю.Ю. (ІФ-216); 3 місце - Олійник В.А. (РТ-316);
інженерна графіка: 1 місце - Івахненко І.В. (Е-416); 2 місце - Фетісов Р.Ю. (ІФ-316); 3 місце - Мілютіна К.С. (Т-316), Куртєва К.Д. (Т-816).

Вітаємо переможців!