ШАНОВНІ СТУДЕНТИ!  Кафедра прикладної математики запрошує всіх бажаючих взяти участь у Першому етапі Всеукраїнської студентської олімпіади з математики. Олімпіада відбудеться 29 листопада 2017 року о 15-00 в аудиторії 105 (другий корпус).

27.09.2017

27 вересня відбулося чергове засідання кафедри ПМ, на якому було проведено огляд готовності кафедри до рубіжного контролю № 1 якості знань студентів. Затверджено план організації його проведення. Затверджено постійні робочі доручення по кафедрі на 2017-2018 навчальний рік. Затверджено графік обов'язкових консультацій викладачів кафедри на осінній семестр. Було також обговорено питання роботи зі студентами заочної форми навчання.

Кафедра Прикладної математики відсвяткувала п'ятнадцятиріччя!

20.04.2017

20 квітня на кафедрі прикладної математики було організовано та проведено роботу кафедральної секції щорічної науково-практичної конференції серед викладачів, науковців, молодих учених, студентів і аспірантів ЗНТУ «Тиждень науки – 2017». В роботі секції взяли участь 10 викладачів кафедри. Були присутні студенти 1-2 курсів факультетів КНТ та ФЕУ. Кількість присутніх свідчить про інтерес до наукової діяльності з боку студентів. Заслухано 8 доповідей і повідомлень викладачів кафедри та 13 доповідей студентів. Тези доповідей рекомендовані до опублікування у збірнику.