День фізкультурника на о.Хортиця

10 вересня 2016 року на о.Хортиця пройшли змагання першокурсників з пішохідного туризму присвячені Дню працівників фізкультури та спорту. Команда студентів групи УФКС-136  спеціалізації "Охоронна діяльність" яскраво відкрила змагання на туристичній смузі та незважаючи на малу чисельність гідно показала себе у змаганнях з командного багатоборства, а також весело й активно провела досуг на природі біля вод Дніпра.

СПЕЦІАЛІЗОВАНА ВИСТАВКА-КОНФЕРЕНЦІЯ З ЕКОНОМІЧНОЇ ТА ОСОБИСТОЇ БЕЗПЕКИ Й ОХОРОНИ ПРАЦІ "БЕЗПЕКА, ЗАХИСТ, ОХОРОНА"

23 квітня 2016 року студенти кафедри приватної охоронної діяльності ІУП ЗНТУ спільно з завідувачем кафедри Шпитальовим Геннадієм Георгійовичем взяли участь у роботі спеціалізованої виставки-конференції з економічної та особистої безпеки й охорони праці "Безпека, захист, охорона", що проходила у виставковому комплексі "Козак палац" у м.Запоріжжя.

Щорічна науково-практична конференція викладачів, науковців, молодих учених, аспірантів та студентів ЗНТУ «Тиждень науки-2016»

21 квітня 2016 року на кафедрі приватної охоронної діяльності ІУП ЗНТУ відбулося засідання секції "Особливості забезпечення майнової та особистої безпеки " щорічної науково-практичної конференції викладачів, науковців, молодих учених, аспірантів та студентів ЗНТУ "Тиждень науки-2016". В рамках роботи секції заслухано і обговорено 9 доповідей і повідомлень, серед яких: 4 доповіді викладачів та науковців кафедри, а також 5 доповідей студентів кафедри ПОД. За результатами роботи секціі подано матеріали до публікації у збірнику тез матеріалів конференції "Тиждень науки-2016" Запорізького національного технічного університету.