Поширюємо партнерство

Зусиллями кафедри системного аналізу та обчислювальної математики в лютому 2017 року було підписано договір про співпрацю між Українським відділенням компанії SAS (ООО «САС Инститьют Эл.Эл.Си.» http://www.sas.com ) та Запорізьким національним технічним університетом (ЗНТУ) за умови використання в навчальному процесі технології SAS on Demand. Це дозволило стати учасником глобальної Академічної програми компанії SAS, що розроблена для студентів, дослідників, викладачів та керівників вищих навчальних закладів (ВНЗ).

Програма з 1976 року працює в багатьох країнах світу. На меті – підтримка ВНЗ в справі вивчення новітніх інформаційних технологій в галузі аналізу даних. Опанування таким інструментарієм дозволить випускникам застосовувати сучасні методи аналізу в різноманітних галузях (математика, статистика, фінанси, економіка, менеджмент, інженерні дисципліни тощо) та вирішувати інноваційні завдання високої складності. Компанія пропонує ряд можливостей для нинішніх студентів: участь під час навчання в ряді практичних ІТ-проектів, набуття досвіду роботи в ІТ-командах в результаті проходження стажування і практик в ІТ-компаніях. Студенти, які приймають участь в програмі, мають можливість приєднатися до глобальної студентської мережі SAS, використовувати програмне забезпечення та бібліотеки даних SAS, отримують інструмент для проведення наукових досліджень. Компанія SAS заснована в 1976 році і нині є одним з світових лідерів на ринку програмного забезпечення, спеціалізується на розробці і продажу рішень та послуг в галузі бізнес-аналітики. В 2016 році входить до трійки лідерів рейтингу кращих роботодавців світу, який щорічно складає інститут Great Place to Work. В Україні компанія SAS почала роботу з 2007 року. Основними замовниками є великі банки, телекомунікаційні компанії і державні підприємства. Серед них – Райффайзен Банк Аваль, Приватбанк, Альфа-Банк, Укрсоцбанк, Idea Bank, МТС Україна, Метінвест Холдинг та інші.

До уваги дипломників

04.05.2016 - 06.05.2016 о 10.00 на кафедрі СА та ОМ відбудеться попередній захист дипломних робіт

Запрошуємо на навчання

Буклет для вступників на спеціальність "Системний аналіз"