Запрошуємо на програму "Бухгалтер, головний бухгалтер фірми"!

News

Завдяки цій програмі Ви оволодієте принципами та  прийомами ведення бухгалтерського обліку, розберетесь у методиці розрахунку основних податків та зборів, навчитесь складати бухгалтерську документацію – від первинних документів до финансової та податкової звітності, а також вести облік за допомогою програми автоматизації бухгалтерського обліку «1С Бухгалтерія».

Наша програма орієнтована на широке коло слухачів:

• студентам економічних спеціальностей програма дозволить систематизувати знання  бухгалтерського обліку та оподаткування, додати знанням практичне прискорення.
  • студентам неекономічних спеціальностей програма дозволить придбати додаткову спеціальність;
  • програмістам, які розробляють програми автоматизації обліку та  управління,  наша  програма дозволить розібратися в принципах ведення бухгалтерського обліку, щоб розуміти мову,  на якій спілкуються бухгалтера;

Початок навчання – 8 жовтня 2018 року

Термін навчання – 4 місяці

Заняття проходять у вечірній час, в головному корпусі ЗНТУ,

два рази на тиждень (з 18:00 до 21:00 години)