Demo

На вузівський тур Всеукраїнського конкурсу студентських робіт 2016-2017 н.р. від кафедри ПТБД було представлено три роботи:

«Статистична оцінка життєвого рівня населення України», Виконавець : Котенкова В.В. - студент групи ФЕУ-515 Керівник Шитікова Л.В. – доцент кафедри, к.е.н.

«Дослідження і аналіз рівня доходів населення України», Виконавець : Рощина Д.С - студент групи ФЕУ-515 Керівник Шитікова Л.В. – доцент кафедри, к.е.н.

«Електромобіль як напрям економічного пожвавлення машинобудування в Україні»Виконавеці : Курликов Д.А. Марущак М.М - студенти групи Т-112м Керівник Борисенко О.Є. – доцент кафедри, к.е.н.

переможцем І етапу конкурсу в галузі наук «Економіка та управління підприємствами» стала робота «Електромобіль як напрям економічного пожвавлення машинобудування в Україні», Виконавеці : Курликов Д.А. Марущак М.М - студенти групи Т-112м Керівник Борисенко О.Є. – доцент кафедри, к.е.н., що рекомендована для участі на ІІ етапі Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт в ДВНЗ «Київський національний економічний університет ім. Вадима Гетьмана»

Щодо ліцензування нової спеціальності

DNEPR

Кафедра підприємництва, торгівлі та біржової діяльності подала в МОН України ліцензійну справу щодо  провадження освітньої діяльності у сфері вищої освіти з підготовки магістрів за спеціальністю 076 «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність»

Інформаційне забезпечення (pdf, 372.83 КБ)

Забезпечення літературою (pdf, 223.59 КБ)

Навчально-методичне забезпечення (pdf, 214.32 КБ)

Щодо ліцензування нової спеціальності

DNEPR

4 липня 2016р. отримана ліцензія на  провадження освітньої діяльності у сфері вищої освіти з підготовки бакалаврів за спеціальністю 076 «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність» .

Інформаційне забезпечення (pdf, 40 КБ)

Методичне забезпечення (pdf, 48 КБ)

Книги спеціальність (pdf, 236 КБ)

Екскурсія студентів гр. ФЕУ 716, та 726сп до музею заводу "Мотор Січ"

Demo

Кафедра підприємництва, торгівлі та біржової діяльності вперше здійснила набір студентів за освітньою програмою "Економіка підприємтсва" спеціальності  076 "Підприємництво, торгівля та біржова діяльність" освітньо-кваліфікаційного рівня "бакалавр".

Demo

18 квітня кафедрою ПТБД проведено щорічну наукову конференцію «Тиждень науки-2016»

Підводячи підсумки, можна зазначити високий рівень активності студентів 3-х, 4-х курсів факультетів Е,Т, РТ, ФЕУ та КНТ. Теми докладів охоплювали ті гострі проблеми, що не залишають у спокої жодного громадянина України: енергозбереження в системах електропостачання та електроспоживання промислових підприємств; перспективи розвитку електромобілів; гендерна дискримінація на ринку праці та інш.В конференції прийняли участь 23 студента та 15 викладачів. Особливо високу оцінку отримали доповіді студентів Агаєва М., Т-422, Курлікова Д., гр. Е-111м, Наливайко К., гр.ФЕУ-113.

Керівник секції «Економіка» к.е.н., доцент Круглікова В.В.

Вітаємо із захистом дисертації

10.03.2015

Олена Євгенівна Борисенко

Олена Євгенівна Борисенко 10 березня 2015р. захистила дисертацію на тему «Діагностика управління ресурсним забезпеченням виробничої діяльності металургійного підприємства».

У листопаді на засіданні вченої ради університету було урочисто вручено диплом кандидата економічних наук доценту кафедри підприємництва, торгівлі та біржової діяльності  Борисенко Олені Євгенівні.