Абітурієнт 2020!
Національний університет «Запорізька політехніка»
оголошує набір на підготовчі курси

З 13 січня почався прийом слухачів на курси для підготовки до зовнішнього незалежного оцінювання (ЗНО) та подальшого навчання у вищих навчальних закладах.

Підготовка до ЗНО на курсах НУ «Запорізька політехніка» передбачає поглиблене вивчення предметів, необхідних для складання зовнішнього незалежного оцінювання та творчого конкурсу. Навчальні групи формуються за оптимальною кількістю слухачів (20-25 осіб) з метою досягнення найкращих результатів. Існує п'ять напрямів підготовки: технічний, комп'ютерний, економічний, гуманітарний.

Підготовка до ЗНО на курсах передбачає вивчення таких предметів (на вибір слухачів від 1 до 4):

- математика

- фізика

- українська мова та література

- англійська мова

Згідно з наказом МОН України «Про проведення зовнішнього незалежного оцінювання в 2020 році» студенти (учні) коледжів та професійно – технічних училищ, які у 2020 році здобудуть повну загальну середню освіту, обов'язково проходитимуть ЗНО з української мови та математики або історії України.

Шановні студенти (учні) коледжів та професійно – технічних училищ!

Центр доуніверситетської підготовки при
Національному університеті «Запорізька політехніка»
запрошує вас на підготовчі курси
для підготовки до ЗНО з української мови, математики або історії України

Наші викладачі гарантовано підготують вас до успішного складання ЗНО. За підсумками вступної кампанії 2019 року понад 98% випускників системи доуніверситетської підготовки вступили до НУ «Запорізька політехніка» та інших ВНЗ України.

Випускникам підготовчих курсів, які пройшли підсумкову атестацію, у разі вступу на навчання на інженерно-технічні спеціальності до конкурсного бала нараховуються додаткові бали.

Необхідні документи:

- паспорт (копія)

- ідентифікаційний код (копія)

- квитанція про оплату (копія)

- заява

Вартість навчання:

800 грн. за один предмет (з можливістю вибору предметів).

Заняття на підготовчих курсах починаються з 1 лютого.

Години занять: з 16.30 до 19.20.

Адреса підготовчих курсів: вул. Жуковського, 64, ауд. 149 (головний корпус НУ «Запорізька політехніка»).

Довідки за телефоном: 769-86-24

Реквізити на оплату:

Отримувач Національний університет «Запорізька політехніка»
Код ЄДРПОУ 02070849
Реєстраційний рахунок UА148201720313251002201000116
Банк ДКСУ м. Київ

В призначенні платежу зазначити «КЕКД 25010100, плата за підготовчі курси, ПІБ слухача, індивідуальний податковий номер (ІПН).