Леонід Петрович завжди був другом нашої славетної Запорізької МАШИНКИ.

Він пройшов шлях від майстра цеху до голови правління – генерального директора найбільшого у Європі трансформаторобудівного підприємства – ПАТ «Запоріжтрансформатор».

Діяльність Леоніда Петровича була нерозривно пов'язана із ЗНТУ. Завдяки його наполегливій державницькій позиції на ПАТ «Запоріжтрансформатор» були створені кращі філії профілюючих кафедр нашого університету.

Багато років Леонід Петрович очолював ДЕК і приймав активну участь в атестації інженерних кадрів. Понад тисячу наших випускників – командирів виробництва отримали дипломи інженерів саме з його рук.

Ми пишаємося нашою співпрацею із Леонідом Петровичем Хаджиновим і висловлюємо щирі співчуття його рідним і близьким, учням і друзям, славетному колективу ПАТ «Запоріжтрансформатор» та усім мешканцям м. Запоріжжя.

Профком викладачів і співробітників ЗНТУ
Профком студентів, аспірантів і докторантів ЗНТУ