Кафедра Будівельного виробництва та управління проектами Запорізького національного технічного університету розпочала співпрацю з компанією Градоліт.

18 травня делегація Градоліту відвідала ЗНТУ та провела зустріч з ректором Бєліковим С.Б., та завідувачем кафедри будівельного виробництва та управління проектами Доненко В.І.

Сторони домовились про взаємовигідне партнерство з метою розвитку нового покоління спеціалістів. Представники ЗНТУ у відповідь були запрошені відвідати термінал «Лєонова», і їм була проведена екскурсія по території виробництва та центральному офісу компанії.

У рамках співпраці розпочато проекти, які включають теоретичні і практичні завдання. Тепер студенти зможуть не тільки отримати якісну інформацію в навчальному закладі, але і брати участь у великих проектах компанії Градоліт, набуваючи безцінний досвід і закріплюючи знання. На сьогодні частина студентів третього курсу проходять на підприємстві Градоліт виробничу практику.