Ось і минули теплі літні дні, які були насичені різноманітними подіями, і настав час нового навчального року. Тож, звісно, в усіх навчальних закладах нашого міста почались урочисті концерти до дня першого вересня.

Мені випала можливість побувати на посвяті у студенти в Запорізькому електротехнічному коледжі Запорізького національного технічного університету, яка відбулась 29 серпня.

Звісно, що на урочистій частині посвяти були присутні ректор Запорізького національного технічного університету Бєліков Сергій Борисович, ректор Народний депутат України Фролов Микола Олександрович, директор Запорізького електротехнічного коледжу ЗНТУ Рябенко Євген Миколайович, Голова Запорізької обласної організації Профспілки працівників освіти і науки України Гринь Надія Іванівна, голова профкому студентів ЗНТУ Іванченко Андрій Володимирович, викладачі, які виступили із найщирішими побажаннями тепер уже студентам першого курсу, зичили наснаги та бажання підкорювати все нові й нові горизонти. Також слово для привітання надали батькам: батько – учасник бойових дій на сході України, до слова, – виступив із привітаннями та побажав миру і злагоди, а також любові до свого навчання і натхнення. А студенти, які найліпше склали вступні іспити, мали змогу привітати своїх колег і символічно отримали атрибути студентства: ключ до знань, залікову книжку та квиток члена профспілки. За традицією коледжу, після завершення урочистої частини, вони віднесли квіти до пам'ятника на Алеї Слави, як знак вічної пам'яті про перемогу.

Приємно було, що в коледж, у який рівно п'ять років тому прийшла я, і дотепер приходить стільки молоді. І я щиро рада за них, бо коледж не просто так визнано одним із найпрестижніших в нашій області, що можна легко зрозуміти за високим рівнем знань, які отримують студенти.

Слід сказати, що коледж постійно вдосконалюють. І це стосується не тільки ремонту чи переобладнання. Викладачі вдосконалюють методи викладання своїх предметів студентам, адже люди здатні запам'ятовувати інформацію по-різному і кожен може знайти правильний підхід для себе.

Розпитавши викладачів про плани на найближче майбутнє, дізналась, що наразі відбувається підготовка до святкування 80-ї річниці від дня заснування коледжу, підготовка до масштабних конкурсів, які проводитиме ЗЕТК ЗНТУ та безперебійне вдосконалення роботи, аби ніколи не стояти на місці. Також зазначу, що цього року коледж прийняв більше трьохсот студентів і це досить високий показник.

Тож від усього серця вітаю студентів Запорізького електротехнічного коледжу ЗНТУ і бажаю вам величезного бажання вчитися і запалу, аби цікавитись тим шляхом, який ви обрали!

Зі святом!

Ірина Сажинська