У приміщенні актової зали «Машинки» 15 травня відбувся останній концерт змагань Студентських весен, у якому в якості артистів взяла участь молодь факультету Економіки та управління і Гуманітарного факультету. Темою свята став вокзал — місце, де найчастіше всього вирішується доля: прощаються та зустрічаються люди, змінюються життя та напрямки потягів. Але зараз не про це.

Чим же порадував нас ЕГІ? Перш за все — акторська гра. Талановиті артисти змусили співпереживати їх історії від початку до кінця: разом радіти, разом сумувати, разом сміятись. Закохані, ким би вони не були — чи то торговка з «поетом», чи то молода творча пара, створили ту атмосферу окремої історії, що зв'язала весь вечір в єдине ціле. Варто згадати і сценку з життя аеропорту, і декламування пронизливо-ніжних віршів, і романс. Всі вони немов зіткані з прози реальності й тому потрапили в серце кожного.

Та не можна сказати, що вечір був сумним. Навпаки! Якісні жарти від збірної ЕГІ, «казковий» і одночасно музичний стендап, активна публіка — це те, що дало усім присутнім заряд енергії та позитиву. А чого, як не цього, потребують зараз усі студенті ЗНТУ, тим більше, що вже не за горами літня сесія. Та повернемося до самого свята.

Хотілося б відзначити чудові професіональні танці, як класичні, у тому числі й народні, так і сучасні. Також, було безліч музичних номерів, і, відверто кажучи, один був кращий іншого. Рідко можна зустріти таке зібрання чарівних голосів та талановитих рук, що ідеально володіють музичними інструментами.

Отже, підсумувавши вище сказане, можна з упевненістю говорити про те, що Економіко-гуманітарний інститут виконав поставлене завдання на сто відсотків. Тепер усім залишається лише дочекатися висновку журі, яке вирішує долю учасників. Побажаємо їм удачі. А я нагадаю, що кращі номери всіх інститутів, оцінені високими балами, братимуть участь у гала-концерті, що відбудеться 27 травня. Не пропустіть головну подію місяця в ЗНТУ та придбайте білети вже зараз. Нехай щастить!

Лідія Шаповал
Прес-служба профкому студентів ЗНТУ