«Сосновий Бір» – улюблене місце відпочинку членів профкому студентів ЗНТУ. Наша база щороку чекає на веселих ентузіастів, які проведуть якісний суботник, аби віддячити хорошим дозвіллям. Профбюро студентів ФРЕТ неодноразово доводить, що вміє поєднати приємне із корисним!

03 червня 20 найактивніших представників профбюро студентів вирушили до «Соснового Бору». Ми озброїлися усім необхідним інвентарем і розпочали активну боротьбу із брудом на території бази: у кімнатах, їдальні та актовій залі. Дружною компанією студентство дуже швидко впоралося із поставленою задачею.

І от відпочинок! Ми не тільки посмажили апетитний шашлик, але й покаталися на човні й катамаранах, пограли у волейбол й інші активні ігри, потанцювали, зробили багато прекрасних фото!

Дуже насичені вийшли вихідні! Гарна компанія, чарівна природа та спільна справа вкотре об’єднали наше гамірливе профбюро студентів!

Наступного дня, 04 червня, молодь поїхала додому. Час у дорозі пролетів непомітно: галаслива компанія та спільні спогади перетворили хвилини на секунди! Кожен точно буде згадувати цей уікенд із теплотою.

Мотиваційні вихідні – надзвичайно важливий захід у житті профбюро студентів! Це згуртовує і налагоджує гарну атмосферу у колективі, дарує нових друзів, і тому подальша робота виконується із превеликим задоволенням! Дякуємо усім учасникам відпочинку в «Сосновому Борі» – ви зробили ці вихідні яскравішими! Очікуємо нових мотиваційних уікендів від профбюро студентів ФРЕТ!

Сніжана Вичужаніна,
Прес-служба профкому студентів ЗНТУ