До Дня Захисника Вітчизни кафедра маркетингу та логістики запросила до університету людину, яка має безпосереднє відношення до такого урочистого свята. Аби не військова форма, не об’ява, ніхто б не здогадався, що ця худорлява невисока дівчина – військовослужбовець Військових Сил України з позивним «Професор», яка неодноразово побувала в зоні АТО з гуманітарною і журналістською місією ще за часів студентства. А по закінченню навчання вирішила присвятити себе військовій службі.

Офіційно Надію було запрошено для участі у міжнародній конференції з актуальною доповіддю «Логістичні ланцюги доставки гуманітарних вантажів в зону АТО». Завідувач кафедри Лифар Владислава Віталіївна, попри відсутність у Надії формальних ознак науковця, оцінила доцільність такої злободенної теми саме в межах теми конференції «Генерування інновацій інклюзивного розвитку». Рішення виявилося дуже вдалим: доповідь зацікавила і зворушила всіх присутніх. Тепло представив гостю директор економіко-гуманітарного інституту Ґудзь Петро Васильович. А голова організаційного комітету конференції Прушківська Емілія Василівна заключним словом без перебільшення викликала сльози на очах.

Але крім дуже цікавої доповіді на конференції, за ініціативи наукової бібліотеки, зокрема Федько Наталії Іванівни, відбулася зустріч Надії зі студентами і працівниками ЗНТУ. Зал не вмістив всіх бажаючих. Звісно, підтримати гостю кафедри маркетингу та логістики прийшли представники факультету економіки та управління. Але, крім них, завідувачка кафедри журналістики Погребна Вікторія Леонідівна направила студентів – майбутніх журналістів. Адже кому, як не журналістам, вміти висвітлювати такі болючі теми.

А Катерина Сергіївна Бондарчук, доцент кафедри українознавства та загальної мовної підготовки, наостанок запитала Надію, як можна виховати в молодих патріотизм. Надія відповіла: патріотизм живе у кожного в серці, інакше б не виникла наша незалежна держава. І проросте він у кожного раніше чи пізніше. Як квітка крізь асфальт.