На базі ЗНТУ 6 червня 2016 р. було проведено семінар «Можливості для індивідуальної академічної мобільності в рамках програми Еразмус+». Семінар провела Катерина Жданова, менеджер з індивідуальних можливостей Національного Еразмус+ офісу в Україні.

Захід складався з 2-х частин: для викладачів та представників адміністративного персоналу ВНЗ, щодо створення та реалізації проектів з кредитної мобільності в рамках Програми Еразмус+ (напрям КА1), та для студентів (бакалавр, магістр, аспірант) та випускників, що зацікавлені в можливостях академічної мобільності в рамках Програми Еразмус+ (Кредитна мобільність, Ступенева мобільність).

Конкурси для подання спільних проектних заявок на організацію міжнародної кредитної мобільності за програмою Еразмус+ відкриті щороку з жовтня по лютий наступного календарного року. Проект з кредитної мобільності може бути організований ВНЗ з України та одним ВНЗ-партнером з країни-члена Програми Еразмус+ для студентів (бакалаврів (окрім 1-го курсу), магістрів, аспірантів), викладачів та аспірантів.

Детальну інформацію про програми кредитної мобільності можна знайти на сайті www.erasmusplus.org.ua

Також представник Національного Еразмус+ офісу в Україні розповів про спільні магістерські та докторські програми Erasmus Mundus, які пропонують фінансовані Європейським Союзом стипендії та дослідницькі гранти.

Перелік магістерських та докторських програм Erasmus Mundus можна знайти на сайті: https://eacea.ec.europa.eu/erasmus-plus/scholarships

Семінар відвідали майже 50 студентів та викладачів, зацікавлених у стипендіальних програмах академічної мобільності.

У теперішній час ЗНТУ реалізує проект з індивідуальної мобільності з університетом KU Leven (Бельгія). В рамках цієї програми 2 аспіранти (Марк Кучугуров та Антон Гермашев (науковий керівник Ю.М. Внуков) вже пройшли стажування в Кампусі Де Наір. Зараз три магістри (Олексій Бондаренко, група Е-311м, кафедра електроприводу та автоматизації, спеціальність «Електропривод та автоматизація, Тетяна Харланова, група Т-311м, кафедра транспортних технологій, спеціальність «Організація перевезень і управляння на транспорті» та Сергій Коротунов, група ІОТ-411м, кафедра програмних засобів, спеціальність «Програмне забезпечення систем») завдяки програмі Erasmus+ KA1 завершують навчання в різних кампусах KU Leven. За більш детальною інформацією щодо участі в проекті прохання звертатися до професора кафедри програмних засобів Табунщик Галини Володимирівни (galina.tabunshchik@gmail.com) та провідного фахівця відділу міжнародних зв'язків та роботи з іноземними студентами Дуйко Лариси Миколаївни (interdep@zntu.edu.ua).

Відділ міжнародних зв'язків і роботи з іноземними студентами