28 липня випускники Кафедри військової підготовки ЗНТУ склали присягу на вірність українському народові. Цього року Військова кафедра підготувала 183 молодших лейтенантів запасу. Варто відмітити, що серед випускників кафедри було 20 дівчат.

Новоспечені офіцери промаршували урочистим маршем перед родичами, гостями, та, що найголовніше, перед курсовими офіцерами, які на протязі двох навчальних років вкладали величезну кількість сил у студентів. В кінці заходу представники спецпідрозділу ЗНТУ «ЩИТ» виступили із показовим шоу, продемонструвавши чудові навички бойових мистецтв.

Поздоровляємо випускників Військової кафедри з отриманням звання молодшого лейтенанта, та бажаємо їм стати мужніми захисниками миру в Україні!

Євген Тхор
Прес-служба профкому студентів ЗНТУ