Львів – одне з найгарніших міст України. Місто, що своєю красою зачарувало мільйони туристів. Особливо популярним Львів стає на різдвяні свята. Прогулюючись різдвяним містом, потрапляєш ніби до дивної казки. Все місто наповнюється святковим настроєм. Чисельні ярмарки, вертепи – все це дарує незабутню атмосферу свята.

Поринути в цю атмосферу мали можливість і студенти «Машинки», оскільки профком студентів ЗНТУ вже котрий рік організовує для студентів поїздки до Львова на різдвяні свята…

Після 20 годин у потязі чисельна делегація студентів із Запоріжжя прибула на вокзал міста Лева, звідки відправилася до гуртожитків, у яких молоді люди проведуть наступний тиждень. 128 чоловік поїхали до гуртожитку номер 10 Національного університету «Львівська політехніка», й невеличка група з 16 студентів – до гуртожитку Львівського національного університету ім. Івана Франка. З «Львівською політехнікою» наш університет співпрацює більше 20 років. Завдяки такій співпраці, наші студенти мають можливість, відпочивати у Львові, проживаючи в гуртожитку «політехніки» за невеликі кошти та в достойних умовах.

Заселившись у кімнати, розклавши речі, хлопці й дівчата маленькими купками пішли на прогулянку містом: хтось на каток, хтось до одного з чисельних соборів, хтось вже давно мріяв побувати в справжній львівській кав'ярні… Так минув перший день, а попереду цілий тиждень. Тиждень відкриттів, прогулянок містом, нових знайомств, спілкування. Можна забути проблеми напруженого семестру. Дехто навіть примудрився побувати в горах, на гірськолижному курорті у пгт. Славське. Пару годин електропоїздом зі Львова – і можна покататися на лижах, сноуборді, побачити дивовижну природу українських Карпат. Такі події створюють спогади на все життя, коли всі друзі нарешті зібрались разом, в чудовому місці. Коли люди проводять багато часу разом, гуляють містом, знайомляться, спілкуються, стають друзями.

Так пройшов різдвяний тиждень у Львові для студентів ЗНТУ, й сподіваємось, що традиція різдвяних подорожей до Львова у нашому університеті триватиме й надалі!

Євген Тхор,
Прес-служба профкому студентів ЗНТУ