18 квітня 2017 р. на кафедрі програмних засобів ЗНТУ працювали кафедральна секція щорічної науково-технічної конференція студентів, викладачів, науковців, молодих учених і аспірантів «Тиждень науки» та підсумкове засідання конкурсної комісії конкурсу студентських наукових робіт «SmartCity» («Розумне місто»), що проводився спільно з Громадською організацією «Запорізька незалежна суспільна організація» (ГО «ЗНСО») за підтримки міжнародного проекту «Центри передового досвіду для молодих учених» програми «Темпус» Європейського Союзу (реєстр. номер 544137-TEMPUS-1-2013-1-SK-TEMPUS-JPHES) та Ради молодих учених і спеціалістів ЗНТУ. В межах проведених заходів студентами, молодими ученими і викладачами було представлено численні доповіді за тематикою науково-дослідних робіт кафедри програмних засобів. За результатами розгляду доповідей спонсором секції ГО ЗНСО було нагороджено грошовими преміями авторів кращих доповідей: 1 місце (О. Корнієнко) – 500 грн., 2 місце (І. Біруля) – 300 грн., 3 місце (Ю. Грабовська) – 200 грн. Решта учасників отримали поляки ГО «ЗНСО» із пільговими знижками на навчання на курсах. За результатами подальшого відбору конкурсною комісією проектів «SmartCity» заплановане нагородження студентів цінними подарунками від ГО «ЗНСО».

Керівник секції «Програмні засоби»,
завідувач кафедри програмних засобів