Ось і відлунали фанфари фінального концерту Фестивалів мистецтв. Сезон закрито, переможців визначено. Урочиста атмосфера, яскраві прожектори і кращі з кращих на сцені актового залу НУ «Запорізька політехніка».

17 травня всі присутні у залі змогли насолодитися творчістю найуспішніших артистів, танцюристів і співаків року – і все це, наші студенти, гордість Запорізької політехніки.

Шлях був нелегким – п'ять інститутів протягом навчального року готували і представляли глядачам свої фестивалі мистецтв. Різні теми, ідеї і номери, та всіх їх об'єднувало бажання бути першими, кращими. І ось ректор, професор Сергій Борисович Бєліков і голова профкому студентів Андрій Володимирович Іванченко вже на сцені. Емоції на межі – ведучий оголошує результати, вже нагороджено кращих у всіх номінаціях.

Почесні дипломи учасників отримали Інститут інформатики та радіоелектроніки, а також Інститут управління та права. Боротьба за перші три місця була запеклою, але рішенням суддів бронзовим призером став Фізико-технічний інститут. Друге місце посів творчий колектив Машинобудівного інституту.

І нарешті, другий рік поспіль, абсолютними переможцями Фестивалю мистецтв стала команда Економіко-гуманітарного інституту. Саме вони першими отримали кубок переможців Фестиваль мистецтв Національного університету «Запорізька політехніка».

Молоді, запальні і талановиті наші студенти рік за роком доводять всім, що нам є чим пишатися, і це не тільки міцна технічна база, але й яскраве творче дозвілля студентів.

Прес-служба профкому студентів ЗНТУ