Нашому улюбленому університету в цьому році виповнилося 119 років. Прекрасна дата! «Машинка» стала для нас рідною домівкою, яка своїми широко відкритими дверима, неначе обіймами, зустрічає та проводжає діточок, з кожним роком все нових та нових студентів. Університет з глибокою і величною історією виборов звання найрейтинговішого університету України. «Машинко», вдячні тобі за безцінні знання й за те, що саме завдяки тобі ми зрозуміли, що собою являє серйозне доросле життя. Справді, ти підготувала до самостійного польоту не лише справжніх профі, а й щирих та волелюбних патріотів своєї держави. І в цей день тобі хочеться побажати ще багато років плідної праці, творчих злетів, яскравих усмішок випускників, гордих поглядів працівників та найкращих, найталановитіших, найрозумніших студентів-першокурсників, які сміливо долатимуть перепони, аби через роки, з високо піднятою головою, досягнувши успіху, вони пишалися, що навчалися у твоїх цілющих стінах.

VІVERE EST COGІTAR