Як не сумно осмислювати, проте наразі народ України переживає тяжкі часи. З різних боків на нього наступають різні перипетії, але ми віримо, що прийде час, «і все буде добре для кожного з нас!».

На фоні подій, що розгортаються, приємно бачити, коли люди намагаються підтримати один одного. Студенти ЗНТУ не залишаються осторонь співвітчизників. Рівно рік тому ми відправили бійцям АТО прапор ЗНТУ із словами підтримки.

Як не крути, життя людини залишається найбільшою цінністю, тому надихати жити – наш людський обов'язок. Можливо, частинка миру у вигляді нашого прапору, змусить замислитися про творення, а не про руйнування.

Через рік, у середині квітня, подорожуючий прапор ЗНТУ повернувся до університету. Він став, без перевищення, історичним надбанням, річчю, яка отримала душу, яка несе енергетику та думки про вічне.

Неможливо не замислитися, переглядаючи історію одного прапору: вдома на тебе завжди чекають. То чи не краще буде для всіх прислухатися до слів мудрої Матері Терези: «Що ви можете зробити для зміцнення миру у всьому світі? Йдіть додому та любіть свою сім'ю». Тоді неможливо буде скривдити ближнього, життя стане щасливішим, тому що всі працюватимуть на благо рідних, поліпшуючи існування всього суспільства. Хочеться вірити, що це не просто слова.

Тож, віримо у краще, сподіваємося на найліпше, живімо та працюймо заради миру!

Сніжана Вичужаніна,
Прес-служба профкому студентів ЗНТУ