При підтримці ректора та профспілки ЗНТУ 5-6 березня у спорткомплексі університету відбулася Спартакіада «За бадьорість та здоров'я» серед викладачів і співробітників. У змаганнях приймали участь збірні команди 5 інститутів ЗНТУ. До програми змагань було включено 5 видів спорту. Призерами Спартакіади за видами спорту стали:

волейбол – I місце – ЕГІ, IІ місце – ІУП, IІІ місце – ФТІ;

кульова стрільба – I місце – ЕГІ, IІ місце – ФТІ, IIІ місце – ІІР;

настільний теніс – I місце – ЕГІ, IІ місце – ІУП, IІІ місце – ІІР.

В особистому заліку найкращий гравець 1 ракетки – старший викладач кафедри ФКОНВС Мотуз С.О., 2 ракетки – викладач цієї ж кафедри Жержерунов А.О., жіночої ракетки – старший викладач кафедри УФКС Чередниченко І.А.

Дартс: I місце – ЕГІ, II місце – ІУП, III місце – ФТІ. В особистому заліку найкращі результати в метанні показали: серед чоловіків – старший викладач кафедри ОПіНС Писарський А.О, серед жінок – зав. кафедри ФКОНВС, доцент Атаманюк С.І.

Шахи – I місце – ІІР, II місце – ЕГІ, III місце – ФТІ. В особистому заліку найкращими гравцями визнані: на 1 дошці – доцент кафедри міжнародних економічних відносин Мелащенко А.І., на 2 дошці – декан факультету КНТ доцент Касьян М.М., жіноча дошка – доцент кафедри фізичного матеріалознавства Ткач Д.В.

Загальнокомандний залік: I місце – ЕГІ, II місце – ІІР, III місце – ФТІ.

За участь у змаганнях всі команди були нагороджені призами, а призери в командному та особистому заліку – пам'ятними сувенірами.