1. Правові засади соціальної роботи: навчальний посібник / В.М. Попович, О.А. Агарков.– Запоріжжя: Просвіта, 2011-312 с. (ISBN 978-966-653-269-8)
  2. Методичні рекомендації до вивчення дисципліни «Галузеве законодавство в соціальній роботі» Попович В.М.
  3. Методичні рекомендації до вивчення дисципліни «Комунікації в системі органів управління» Медведєва Л.В.
  4. Методичні рекомендації до вивчення дисципліни «Кадрова політика в державному управлінні» Арабаджиєв Д.Ю.
  5. Методичні рекомендації до вивчення дисципліни «Соціальний маркетинг» для студентів спеціальності соціальна робота (заочна форма навчання) Дударьов В.В.
  6. Методичні рекомендації до вивчення дисципліни «Соціальний маркетинг» для студентів спеціальності соціальна робота (денна форма навчання) Агарков О.А.
  7. Методичні рекомендації до вивчення дисципліни «Оптимізація соціальних процесів» Зубченко О.С.
  8. Методичні рекомендації до вивчення дисципліни «Соціальний маркетинг» для студентів спеціальності соціальна робота (заочна форма навчання) Агарков О.А.
  9. Методичні рекомендації до вивчення дисципліни «Правові засади в соціальній роботі» Попович В.М.
  10. Методичні рекомендації до вивчення дисципліни «Політичні системи світу» Арабаджиєв Д.Ю. Кошова Т.В.
  11. Методичні рекомендації до семінарських занять з дисципліни «Соціальний маркетинг» для студентів спеціальності соціальна робота Дударьов В.В., Васильченко О.А.
  12. Методичні рекомендації до вивчення дисципліни «Соціологія освіти» Шидловський Д.О.