Список наукових публікацій за 2016 кафедри електричних та електронних апаратів у зарубіжних виданнях

Усього 2
З них за авторством молодих учених 1

1. Poliakov M.  Hybrid Models of Studied Objects Using Remote Laboratories for Teaching Design of Control Systems  [Text] / M. Poliakov,  T.Larionova (асп. каф. ЕЕА), G. Tabunshchyk (проф., каф. ПЗ, ЗНТУ), A. Parkhomenko (доц., каф. ПЗ, ЗНТУ ) ,  Karsten Henke (університет технологій Ільмінау, Німетчіна) // International Journal of Online Engineering (iJOE), Vol.9(2016), Vienna, IAOE, P. 7-13.
  2. Kotsur, M. Synchronization methods of the induction motors rotation in energy-efficient electric drive system [Text] / M. Kotsur // Fundamental and Applied Studies in the Modern World: papers and commentaries / The University of Oxford. – Oxford, 2016. – Volume XV. –P. 384-389.

Список наукових публікацій за 2016 рік кафедри електричних та електронних апаратів у фахових виданнях

Усього 7
З них за авторством молодих учених 5

1. Волкова, О.Г. Исследование характера механического взаимодействия робочих поверхностей сильноточных разрывных контактов [Текст] / О. Г. Волкова, Л. Б. Жорняк // Електротехніка і електромеханіка. – 2016. – №1. – С. 12–16.
  2. Скрупская Л.С. Реализация информационных моделей процесса диагностирования и прогнози-рования состояния изоляции трансформаторов тока / Л.С. Скрупская // Радиоэлектроника, информатика, управление. – 2016, № 4. С. - 37-43.
  3. Цабенко, М.В. Системи антипомпажного керування відцентровим компресором [Текст] / М.В. Цабенко // Електротехніка та електроенергетикаю. - 2016. - № 1. С. 35-40
  4. Поляков М.А., Методика оценки эфективностииспользования в системе электроснабжения полупроводниковых преобразователей постоянного напряжения [Текст] / М. О. Поляков, Т.Ю. Ларіонова ( асп. каф. ЕЕА)  // Електротехніка і Електромеханіка. - 2016, №5. С.  23-28
  5. Коцур, М. І. Регулируемый асинхронный электропривод с улучшенными характристиками [Текст] / М. І. Коцур, А. А. Андрієнко (асп.каф. ЕЕА, ЗНТУ), Д. С. Андрієнко (асп. каф. ЕПП, ЗНТУ ), О.В. Немыкина (асп. каф. ЕПП, ЗНТУ) // Електротехнічні та комп’ютерні системи. – 2016. – №22(98) – С. 74 – 78.
  6. Коцур, М. І. Определение оптимальной частоты коммутации вентилей преобразователя по схеме частотно-токового асинхронно-вентильного каскада [Текст] / М. І. Коцур, І. М. Коцур ( доц. каф. ЕМ, ЗНТУ), А. А. Андрієнко (асп.каф. ЕЕА, ЗНТУ), Д. С. Андрієнко (асп. каф. ЕПП, ЗНТУ ) // Електротехніка та електроенергетика – 2016. – №1– С. 5 – 11.
  7. Модель динамики влажности в системе "бумажная изоляция" – "трансформаторное масло" в нестационарных тепловых режимах силового трансформатора / В. В. Василевский // Електротехніка і електромеханіка. - 2016. - № 3. - С. 17-20.