Смолярова М. Л. Право соціального захисту [Електронний ресурс] : практикум / М. Л. Смолярова. – Електрон. дані. – Запоріжжя : ЗНТУ, 2017. – 1 електрон. опт. диск (DVD-ROM); 12 см. – Назва з тит. екрана.

Денисенко В. В. Методичні вказівки до семінарських (практичних) занять з дисципліни “Історія держави і права України” для студентів спеціальності 081 “Право” денної форми навчання / уклад. В. В. Денисенко. − Запоріжжя : ЗНТУ, 2017. – 41 с.

Денисенко В. В. Методичні вказівки до семінарських (практичних) занять з дисципліни “Історія держави і права зарубіжних країн” для студентів спеціальності 081 “Право” денної форми навчання / уклад. В. В. Денисенко − Запоріжжя : ЗНТУ, 2017. – 37 с.

Денисенко В. В. Методичні вказівки до семінарських (практичних) занять з дисципліни “Митне право” для студентів спеціальності 081 “Право” денної форми навчання / уклад. В. В. Денисенко. − Запоріжжя : ЗНТУ, 2017. – 28 с.

Саміло Г.О. Проблеми тлумачення правових норм : навч.- метод. посіб. / Г. О. Саміло – Електрон. дані. – Запоріжжя : ЗНТУ, 2017. – 1 електрон. опт. диск (DVD-ROM);12 см. – Назва з тит. екрана.

Денисенко В. В. Словник митних термінів. [Електронний ресурс] / В. В. Денисенко – Електрон. дані. – Запоріжжя : ЗНТУ, 2017. – 1 електрон. опт. диск (DVD-ROM); 12 см. – Назва з тит. екрана.

Бостан С. К. Методичні рекомендації щодо планування, підготовки та захисту магістерських робіт зі спеціальності 081 – «Право» для студентів усіх форм. – Запоріжжя : ЗНТУ, 2017. – 104 с.

Смолярова М. Л. Трудове право України: Словник-довідник. – Запоріжжя : Просвіта, 2016. – 152 с.

Саміло Г.О. Актуальні проблеми теорії права: Навчальний посібник./ Г.О. Саміло. – Запоріжжя: Просвіта, 2014. – 216 с.

Алфьоров С. М., Ващенко С. В., Долгополова М. М., Купін А. П. Адміністративне право. Загальна частина. Навч. посіб. - К.: Центр учбової літератури, 2011. - 216 с.

Саміло Г.О.Теорія держави і права: Навчальний посібник / Г.О. Саміло. –Запоріжжя: Просвіта, 2010. – 348 с.