За період 2011-1017 рр. викладачами кафедри «Міжнародні економічні відносини» видано 5 начальних посібників, рекомендованих Міністерством освіти і науки України для використання в українських вищих навчальних закладах (гриф МОН):

1. Сарнацький О. П. Міжнародні відносини та світова політика (пер. пол. ХVII ст. – 1918 р.) [Текст]: навч. посіб. / О. П. Сарнацький. – Запоріжжя: «Інтер-М», 2015. – 397 с.
2. Гамов М. С. Ринок цінних паперів та механізми функціонування світових фондових бірж [Текст]: навч. посіб. / М. С. Гамов, А. І. Мелещенко. – Запоріжжя, ЗНТУ. – 2014. – 144 с.
3. Термінологічний українсько-російсько-англійський словник-довідник фінансиста-міжнародника [Текст]: навч. посіб. / М. С. Гамов, А. О. Єгоров, Т.С. Павлюк та ін. – Запоріжжя, ТОВ НВК «Інтер-М», 2012. – 257 с.
4. Гамов М. С. Регіональна конкурентоспроможність економіки України [Текст]: навч. посіб / М. С. Гамов, О. І. Шнирков. – Запоріжжя, ЗНТУ, 2011. – 292 с.
5. Термінологічний українсько-російсько-англійський словник-довідник економіста-міжнародника [Текст]: навч. посіб./ М. С. Гамов, А. О. Єгоров, Т. С. Павлюк та ін. – Запоріжжя, ТОВ НВК «Інтер-М», 2011. – 361 с.

Викладачі кафедри також приймали участь у написанні окремих глав у підручниках та навчальних посібниках, створених у співробітництві зі вченими та викладачами інших університетів, зокрема:

1. Корольков В. В. Міжнародне наукове та науково-технічне співробітництво [Текст] / В. В. Корольков, П. В. Гудзь // Міжнародні економічні відносини: навч. посіб. / Н. М. Антофій, О. В. Булюк, С. В. Фомішин; за ред. Фомішина С. В. – Херсон : Олді-плюс, 2013– С. 256-281.
2. Єгоров А. О. Сучасні тенденції розвитку світового господарства [Текст] / А.О. Єгоров А. О., В.В. Петлюченко, В.М. Данілін // Міжнародні економічні відносини: навч. посіб. / Н. М. Антофій, О. В. Булюк, С. В. Фомішин та ін.; за ред. Фомішина С. В. – Херсон : Олді-плюс, 2013 – С. 29-78.
3. Гамов М. С. Основні регіони міжнародної економіки [Текст] / М. С. Гамов, А. О. Єгоров, М. В. Гудзь // Міжнародна економіка: навч. посіб. / С. В. Фомішин, А. В. Рибчук, А. П. Румянцев, П. В. Гудзь та ін.; За ред. С. В. Фомішина – Львів: Новий Світ-2000, 2011.- С. 54-81