«Європейська ліга професійного розвитку» (ELPD) разом з Університетом Collegium Civitas, Варшава організовує міжнародне науково-педагогічне стажування для педагогічних і науково-педагогічних працівників ЗВО I–IV рівнів акредитації незалежно від форм власності та підпорядкування.

Темою стажування є: «Інтернаціоналізація вищої освіти. Організація навчального процесу та інноваційні методи навчання у вищих навчальних закладах Польщі». Дати проведення: 08 листопада - 13 грудня 2019 року.

Метою стажування є підвищення рівня теоретичної та практичної підготовки аспірантів,докторантів, наукових і науково-педагогічних працівників, опанування новітніми унікальними методами, набуття досвіду провадження науково-дослідної і викладацької діяльності, забезпечення інформаційного обміну та розширення наукових контактів.

Програма стажування складається з двох модулів:

Модуль 1. Дистанційне навчання (08 листопада – 09 грудня 2019 року) Структура: відео-семінари, онлайн-заняття, самостійна та індивідуальна робота, написання власного проекту.

Модуль 2. Виїзний модуль на базі Університету Collegium Civitas у місті Варшава, Польща (11-13 грудня 2019 року) Структура: семінари, лекції, тестування, презентація власного проекту.

Подача заявок на участь у стажуванні: до 08 листопада 2019 року.

Університетом Collegium Civitas кожному учаснику стажування видається сертифікат про проходження стажування тривалістю 120 годин.

Детальна інформація щодо участі та вартості стажування за тел.: +38063 333 9152 або на сайті https://elpd.com.ua/stazhuvannya-civitas/