З 8 по 9 квітня 2014 року за організації Запорізької обласної організації Профспілки працівників освіти і науки України відбувся обласний семінар студентського профспілкового активу.

У заході взяли участь голови профспілкових бюро студентів факультетів та коледжів нашого університету, а також Запорізького національного університету, Запорізької державної інженерної академії, Бердянського державного педагогічного університету, Мелітопольського державного педагогічного університету та Запорізького педагогічного коледжу.

Перший день семінару пройшов у стінах Запорізького Будинку профспілок. Перед студентами виступила голова обласної організації Профспілки Надія Гринь. Вона розповіла про діяльність профспілок у сучасних умовах. Виступили також її заступник Юрій Юдін та голова ППО студентів ЗНТУ Андрій Іванченко. Вони обговорили з учасниками програму, мету та завдання семінару, проект Положення про студентський гуртожиток, організацію роботи постійних комісій ПК ППО профбюро факультетів, звітно-виборні кампанії. Дуже корисною частиною семінару виявився обмін досвідом профспілкової діяльності та роботи зі студентською молоддю. Тут студенти різних ВНЗ ставили один одному актуальні питання та разом шукали шляхи розв'язання тієї чи іншої задачі, використовуючи приклад колег.

Другого дня, 9 квітня, учасники семінару обмінювалися цікавою інформацією вже у «Машинці». Студенти прослухали промову ректора ЗНТУ Сергія Бєлікова, який поділився способами партнерства адміністрації ВНЗ та ППО студентів ЗНТУ. Також з цього питання вступив голова ППО студентів ЗНТУ Андрій Іванченко. Далі слово надали начальнику Центру сприяння працевлаштуванню ЗНТУ Віктору Кузьміну, який розповів про діяльність Центру та роботу з пільговими категоріями осіб, які навчаються. Крім того, був організований круглий стіл «Питання працевлаштування молоді, студентів, випускників», який вів Юрій Юдін.

Студенти продивилися презентації з роботи профактиву своїх колег з області. Це також задовольнило інтерес та пішло на користь.

Після підведення підсумків семінар урочисто закрився. Але знання, здобуті завдяки цьому заходу надовго збережуться в пам'яті. Адже Обласні семінари профактиву просто необхідні для підвищення ефективності роботи, для підтримки дружніх відносин та доброго спілкування.

Сніжана Вичужаніна, Прес-служба профкому студентів ЗНТУ