Студентська весна ФТІ «Урок довжиною в дитинство»

17 травня відбулася чергова з студвесен, а саме – студентська весна фізико-технічного інституту!

Слід зазначити, що примітним в цьому концерті стало те, що тематикою обрали дитинство більшості студентів, а саме період близько 90-х років. Відповідно дана постановка просто таки була приречена на успіх, так як творцям вдалося не тільки, скажімо так, заповнити концерт плановими номерами, але і надати специфічного забарвлення цьому всьому! Тим самим достукавшись до сердець багатьох присутніх, так як тема дитинства, особливо з такими характерними відмітними рисами, близька всім і просто таки не може залишити байдужим і не торкнутися душевних струн!

Але як не здавалася б вся постановка на перший погляд ностальгічною, ухил цього всього був як раз таки на гумор, так що це не дозволило глядачеві занудьгувати. Так само попутно з цим була організована виставка, присвячена тематиці тієї самої студентської весни. Експонатами на ній стали ті іграшки, ті нехитрі речі... ігрові приставки, проектори, фішки з покемонами, конструктори, зібрані фігурки ще тих кіндер-сюрпризів... все це, а так само багато іншого, одним махом перенесли нас у той час, час нашого дитинства. Всебічно і поруч все нагадувало про 90-ті та було близьким. Сам же концерт був представлений з мініатюр, вирізок з минулого часу, в яке всіх відправляв ведучий – викладач, який розмовляє з класом зібраним з сучасного покоління, якому він і наводив всілякі порівняння в стилі – «а як це було в наш час». Закінчилося свято дитинства заводним півчим хором! Після концерту, завдяки якому всі були занурені в такий для них знайомий час, залишилося приємне і незвичайне відчуття свята. Підсумовуючи, хотілося сказати, що автори ідеї вміло використували її і перетворили на своєрідну виграшну карту! Хочеться висловити окрему подяку всім, хто над цим працював та втілив таку актуальну, але в той же час оригінальну ідею!

Прес-служба профкому студентів ЗНТУ