Надворі догорає літо, студенти насолоджуються останніми днями літніх канікул, однак, не зважаючи на це, будівельні загони профкому студентів ЗНТУ продовжують активно працювати. І ось стало можливим нове досягнення у відбудові та оновленні матеріально-технічної бази університету.

В серпні 2015 року у спортивно-оздоровчому таборі ЗНТУ «Сосновий бір» відбулося урочисте відкриття відремонтованих та оновлених будиночків для відпочинку. У цьому заході взяли участь ректор ЗНТУ, професор Бєліков Сергій Борисович, голова профкому студентів ЗНТУ Іванченко Андрій Володимирович, вчений секретар ЗНТУ Наумик Валерій Владиленович, директор студентського містечка ЗНТУ Дубина Вадим Миколайович і, звичайно ж, студенти-учасники будівельних загонів.

Право перерізати червону стрічку було надане ректорові та голові профкому студентів, що вони успішно й зробили. Після цього командир студентських будівельних загонів Коміссаров Євген Вікторович разом зі своїми колегами презентували оновлені будиночки.

Ректор у своїй промові зазначив, що років 20 тому «Сосновий бір» користувався надзвичайною популярністю, сюди приїздили відпочивати як студенти так і викладачі університету. Згодом, на жаль, розпочався занепад табору, кількість бажаючих відпочивати почала зменшуватись. Зараз же можна сказати, що «Сосновий бір» переживає своє відродження, йдуть ремонти, житлово-побутові умови для відпочивальників покращуються. У будиночках з’явились нові меблі, ліжка, зручні матраци, на кухнях можна комфортно готувати їжу на новому кухонному гарнітурі.

Потім вся делегація пройшла до корпусу подивитися на відремонтовані кімнати. Влітку студенти-активісти взялися самі своїми руками ремонтувати ці кімнати і досягли значного успіху в цьому. Нині вже три кімнати готові приймати студентів на відпочинок, умови проживання цілком пристойні. На переконання голови профкому студентів Іванченко А.В. це лише початок шляху до цілковитого відновлення діяльності «Соснового бору». «Кожна велика справа починається з першого кроку, ? сказав він. – І зараз ми цей крок зробили. Ми не збираємося зупинятися на досягнутому. Наша мета – зробити «Сосновий бір» дійсно гарним і доступним місцем для відпочинку як студентів так і працівників ЗНТУ».

Наостанок зазначимо, що усіх цих ремонтів не могло статися без активної підтримки ректора ЗНТУ професора Бєлікова С.Б. Студенти-учасники будівельних загонів під час урочистого відкриття будиночків висловили свою вдячність за сприяння та можливість працювати на благо університету.

Вадим Кеда
Заступник директора студентського містечка ЗНТУ