У травні цього року на базі Класичного приватного університету пройшов конкурс студентських дизайн-проектів пов'язаних з літальною тематикою. Організаторами виступили ДП «Івченко-Прогрес» спільно с Класичним приватним університетом. І присвячений він був 70-річчю легендарного конструкторського бюро, де було створено немало передових авіаційних двигунів. У конкурсі взяла участь велика кількість студентів з різних міст і навчальних закладів, що надало йому статус всеукраїнського. Серед членів журі були викладачі Класичного приватного університету, а також провідні конструктори ДП «Івченко-Прогрес», зокрема і генеральний конструктор, керівник КБ Кравченко Ігор Федорович.

Конкурсантам було запропоновано спроектувати літальні апарати різних конструкцій та методів пересування (літаки, гелікоптери, екраноплани і т. п.) Тут учасники могли повною мірою проявити свої творчі здібності та конструкторські навички. Активну участь у конкурсі взяли і студенти нашого Запорізького національного технічного університету. Журі оцінювало роботи за такими критеріями як інноваційність, естетичний вигляд, ергономічність та рівень конструкторського і технологічного рішення.

У результаті кропіткої і натхненної праці були представлені доволі цікаві конкурсні роботи, які порадували різноманітністю конструкцій, дизайном і методами виконання. Проекти учасників були представлені в холі Класичного приватного університету для всіх бажаючих. За підсумками конкурсу два наших студента впевнено вибороли перші два місця: Чуприна Дмитро (ГФ-910п) зайняв перше місце, а Коваль Володимир (ГФ-910п, староста групи)– друге. Журі по достоїнству оцінило роботи студентів і відмітило їх високий кваліфікаційний рівень підготовки. Всі призери були нагороджені дипломами ї цінними подарунками.

Декан гуманітарного факультету М.В.Дєдков