10 березня до Запоріжжя завітав цирк «Кобзов», і профком студентів ЗНТУ не обійшов увагою цю грандіозну подію!

Уже 16 березня за підтримки профкому студентів чисельна компанія «машинківців» попрямувала на неперевершену виставу, огорнуту магією та чарівністю, абсолютно безкоштовно.

Майже три години ми спостерігали дивовижну програму «Янголи Цирку», не в силах відвести погляду від арени! Захоплювали повітряні гімнасти, які сміливо підкорювали стихію, ніби дійсно вміють літати. Акробати точно виконували трюки, ніби володіють надлюдськими можливостями. Що вже й казати про ілюзіоністів! Важко уявити, яким чином вони змушували з’являтися і зникати речі та людей!

Який же цирк без клоунів? Добряче вони повеселили малечу та і дорослих також! Дуже артистично, із вогником та чаруючою харизмою вони підкорили серця глядачів та залишили прекрасні емоції та спогади!

Давно не бачили дресированих тварин? Будь ласка: «Кобзов» залюбки познайомив нас із своїми незвичайними вихованцями: мавпами, єнотами, носухами, ведмедиками, конячками поні, левом та тигром альбіносами і багатьма-багатьма іншими. Пухнасті артисти чітко виконували поставлені задачі, дивуючи вправністю та кмітливістю, даруючи позитив і усмішки.

Таке шоу – незвична подія для нашого міста! Ми як глядачі отримали неабияке задоволення, спостерігаючи за виступами, не втомлюючись аплодувати та захоплюватися! Давно не переживали ми таких бурхливих емоцій, не бачили такого рівня майстерності! З цього можна зробити висновок: профком студентів ЗНТУ знає, як прекрасно влаштувати дозвілля, за що велика подяка!

Слід зазначити, що Центр сприяння працевлаштуванню ЗНТУ також потоваришував із цирком, і наші студенти допомогли організації такого аншлагу, завдяки поширенню інформації та квитків до «Кобзов». Таким чином, приїзд цирку став не тільки прекрасним дозвіллям, а й добрим заробітком для зацікавлених.

Сніжана Вичужаніна,
Прес-служба профкому студентів ЗНТУ