З 8 по 11 вересня представники організації BEST при Запорізькому національному технічному університеті відвідали студентську конференцію, яку організовувала Локальна група BEST при Київському політехнічному інституті імені І.Сікорського. Наші студенти (Дігтяренко Владислав, Попова Оксана, Лащенкова Аліна та Губар Кристина) обмінювалися своїм досвідом із членами локальних осередків BEST Києва, Львова, Вінниці та Кошиці (Словакія). Метою цього заходу була підготовка керівництва осередку для виконання своїх обов'язків.

Результат конференції:

– 4 години дискусій;

– 30 годин тренінгів;

– 4 досвідчених тренера з різних країн Європи;

– 15 годин сну за три доби;

– 3 дні занурення в англомовне середовище;

– неймовірна кількість фану та культурного обміну між осередками.

Під час конференції учасники мали змогу відвідати тренінги для підвищення своїх комунікативних навичок.

Були розкриті такі теми:

– структура міжнародного BESTу;

– комунікація та правильне оцінювання роботи;

– процес ефективної організації та управління зустрічами;

– динаміка розвитку команди;

– лідерство та менеджмент управління;

– креативний підхід до вирішення проблем;

– процес впровадження змін;

– стратегічне планування;

– процес передачі та зберігання знань;

– вирішення конфліктів у колективі;

– мотивація членів організації.

Отримавши заряд знань, мотивації та натхнення, нове керівництво BEST Запоріжжя готове прийняти будь-який виклик аби змінити життя осередку на краще та надати нові можливості для всебічного розвитку наших «машинківців».

Губар Кристина,
Міжнародна студентська організація BEST