Центр економічних досліджень і післядипломної освіти – Економічний інститут (CERGE-EI), створений Карловським університетом у Празі (Chаrles University in Prague) і Академією наук Чеської Республіки, пропонує дві стипендіальні програми, які значно знижують вартість навчання в магістратурі з прикладної економіки. Навчання проводиться англійською мовою.

Стипендіальна програма Impact For Society Fellowship – для студентів, які створили проекти, що мають соціальне значення.

Стипендіальна програма Public Service Fellowship – для студентів, які бажають працювати в державному апараті обслуговування населення.

Кінцева дата подачі заявок для обох програм – 31 березня 2017 р.

Щоб більше узнати про стипендіальні програми студенти можуть взяти участь у вебінарі 22 березня 2017 р.

Для студентів, які хотіли би навчатися за програмою PhD in Economics, кінцева дата подачі заявок – 30 квітня 2017 р. Зараховані до CERGE-EI за цією програмою студенти не сплачують за навчання та отримують стипендію.

Більш детальну інформацію про програми та участь у вебінарі можна отримати на сайті: http://www.cerge-ei.cz/masters-in-applied-economics

Відділ міжнародних зв'язків і роботи з іноземними студентами.