Стипендія Ернста Маха надає можливість українським студентам навчатися у Каринтійському університеті прикладних наук (CUAS) як студентам обміну у 2019 – 2020 н.р.

CUAS розташований на півдні Австрії в Каринтії, і зараз пропонує більше 30 навчальних програм, за якими навчаються понад 2000 студентів очної та заочної форми навчання. Цей університет добре відомий високою якістю освіти, практичним досвідом та міжнародною орієнтацією.

Навчальний рік в CUAS починається в жовтні і ділиться на 2 семестри: осінній семестр з жовтня по лютий і весняний семестр з березня по вересень.

Цільова група: студенти магістратури та аспіранти Інституту інформатики та електроніки

Максимальний вік: 35 років

Підтримка: семестрова чи щорічна стипендія

Тривалість: 4-10 місяців

Щомісячна стипендія: 1050 €

Максимальні витрати на проїзд: 730 євро тільки для стипендіатів з країн, що розвиваються.

Знання мови: Добре володіння англійською або німецькою мовою .

Бажаючі отримати стипендію для навчання у Каринтійському університеті прикладних наук повинні до 20 листопада 2018 р. надіслати проф. каф. програмних засобів Табунщик Галині Володимирівні на електрону пошту (galina.tabunshchik@gmail.com) та надати паперові копії документів провідному фахівцю відділу міжнародної діяльності та роботи з іноземними студентами Дуйко Ларисі Миколаївні (ауд. 263, I корпус) такі документи.

1. Копія диплома бакалавра/магістра

2. Мотиваційний лист, англійською мовою

3. 2 рекомендаційних листа від викладачів, англійською мовою

4. Копія сертифікату з англійської мови

Подивіться на веб-сайті CUAS www.fh-kaemten.at/en/degree-programs/ і вирішіть, яка програма навчання вам буде цікавою. Виберіть також, в яких курсах, та з якого семестру ви хотіли б взяти участь.

Більш детальну інформацію можна отримати на сайті www.fh-kaemten.at/en/degree-programs/ , www.fli-kaernten.at/en/mcoming-exchange-students , www.grants.at та у відділі міжнародної діяльності та роботи з іноземними студентами (а. 263).