19 листопада в актовій залі Запорізького національного технічного університету відбулося свято з нагоди Дня студента та 113-річчя ЗНТУ. Цього дня в залі зібралися студенти і небайдужі викладачі з чотирьох навчальних закладів: Запорізького гуманітарного коледжу ЗНТУ, Запорізького коледжу радіоелектроніки ЗНТУ, Запорізького електротехнічного коледжу ЗНТУ та, звісно ж, студенти Запорізького національного технічного університету. Святкова атмосфера і веселі ведучі зробили цей вечір незабутнім. Але, все по-порядку.

Перш за все, треба сказати величезне спасибі незмінному ведучому усіх свят в нашому університеті Дмитру Шендрику та ведучій від Запорізького гуманітарного коледжу Жені Восканян. Саме вони зробили цей вечір теплим і незабутнім для тих, хто відвідав свято. Першими були запрошені на сцену директори трьох коледжів: Баршай О.К., Приходько Є.Т. та Ярмощук М.А. Усі вони від щирого серця поздоровили студентів присутніх на святі, а Баршай Ольга Костянтинівна від коледжу радіоелектроніки презентувала величезні і, мабуть, дуже смачні торти для представників самоврядування коледжу та Запорізького національного технічного університету.

Своїми побажаннями порадував глядачів у залі Ярмощук Микола Анатолійович, який побажав дівчатам по закінченню коледжу або при вступі до університету вийти заміж, а хлопцям не помилитись у виборі своєї другої половинки. Далі своїми виступами заворожували талановиті танцівники та співаки, майбутні студенти любої «машинки», а нині студенти коледжів. Дуже вразили своїм талантом біт-боксери з першого курсу Запорізького коледжу радіоелектроніки ЗНТУ, чиї імена ведучі, на жаль, не назвали.

Як завжди, продовжували життя глядачам збірна команда КВН «Запорізький вектор-машинка ЗНТУ», адже, як відомо, сміх подовжує життя та дарує гарний настрій. Веселі хлопці не давали глядачам змоги відпочити, адже щохвилини вибухали все новими і новим жартами. Наприкінці концерту Яримбаш Сергій Тимофійович та Дубина Вадим Миколайович поздоровили студентів: від свого ім'я та від ім'я ректора ЗНТУ Бєлікова Сергія Борисовича, вони побажали студентам успіхів у навчанні та всього найкращого, а любій «машинці» процвітання; Сергій Тимофійович процитував Сергія Борисовича, який, на жаль, не зміг бути присутнім на святі: «…машинці виповнилося не 113 років, а всього лише 110+3…». Також вони нагородили почесними грамотами та пам'ятними подарунками студентів коледжів за активну громадську діяльність.

Приємним завершенням вечора була пісня «We аre the champions» гурту Queen виконанні Германа Романченко. На цій святковій ноті вечір з нагоди Дня народження любої «машинки» та Дня студентів закінчився. Ведучі та почесні гості побажали глядачам успіхів у навчанні, міцного здоров'я та особистих перемог. Виражаємо вдячність усім гостям, що були на цьому святі, організаторам, адміністрації та працівникам університету та коледжів.

Ткачева Наталія, Артем Мушкарьов
Прес-служба студентського самоврядування ЗНТУ