Тези доповідей на конференціях у період з 2011-2014 доц. кафдри програмних засобів Запорізького національного технічного університету Степаненка Олександра Олексійовича

1. Степаненко О.О. Автоматизована система обліку газу. / О.О. Степаненко, В.О. Нода // Збірник тез доповідей науково-практичної конференції серед студентів, викладачів, науковців, молодих вчених і аспірантів 14-18 квітня 2014 р. т.2, с. 136-137 «Тиждень науки».
  2. Степаненко О.О. Автоматизована система проектування 3d образів на основі семантичного підходу./ О.О. Степаненко, Є.І. Клименко// Збірник тез доповідей науково-практичної конференції серед студентів, викладачів, науковців, молодих вчених і аспірантів 15-19 квітня 2013 р. т.1, с. 264 «Тиждень науки»
  3. Степаненко О.О. Автоматизована система проектування структури електропостачання промислового підприємства. Степаненко О.О., Качан О.І. (Збірка тезисів VI Міжнародної науково-практичної конференції «Сучасні проблеми і досягнення в галузі радіотехніки, телекомунікацій та інформаційних технологій», 2012 р., c. 158-159)