20 березня 2019 р. запрошуємо науково-педагогічний персонал ЗВО державної і приватної форм власності взяти участь у тренінгу для підготовки експертів із забезпечення якості вищої освіти.

В рамках проектів «Формування мережі експертів із забезпечення якості вищої освіти» та «Нова система акредитації як засіб забезпечення якості та подолання корупції у вищій освіті», що реалізуються за підтримки Міністерства освіти і науки, Інституту вищої освіти НАПН України, Центру досліджень вищої освіти (Чехія) та Благодійного Фонду «Інститут розвитку освіти», відбувся відбір та навчання тренерів для підготовки експертів із якості вищої освіти в Україні. Доцент ЗНТУ, голова профбюро ФБАД ППО ЗНТУ Скуйбіда О.Л. є єдиним тренером з підготовки експертів із забезпечення якості вищої освіти в м.Запоріжжя.

Запрошуємо науково-педагогічний персонал ЗВО (профільні проректори, представники відділів забезпечення якості освіти, директори інститутів, декани, завідувачі кафедр, гаранти освітніх програм, провідні викладачі) Запорізького регіону взяти участь у тренінгу для підготовки експертів із забезпечення якості вищої освіти. Тренінг організовано Запорізьким національним технічним університетом спільно з Інститутом вищої освіти НАПН України. Мета тренінгу – створення та розвиток національної мережі експертів із забезпечення якості вищої освіти. Тренінг відбудеться 20 березня 2019 р. в Запорізькому національному технічному університеті, триватиме з 9.30 до 17.00. Участь у тренінгу безкоштовна.

В програмі тренінгу: нормативно-правові засади національної системи забезпечення якості вищої освіти; акредитаційний, рамковий і рейтинговий механізми оцінювання якості вищої освіти; практика та основні тренди систем забезпечення якості; забезпечення принципів академічної доброчесності; участь студентів як основних стейкхолдерів у внутрішній системі забезпечення якості; розвиток лідерського потенціалу ЗВО. Тренінг передбачає лекції, воркшоп та панельну дискусію.

Для участі кандидатам необхідно надіслати лист (тема – Конкурс), прикріпивши документи українською мовою:

- резюме, яке, окрім іншого, має містити фото, досвід викладання у вищій освіті, досвід/знання у сфері забезпечення якості у вищій освіті, інформацію про участь у міжнародних проектах та стажуваннях, перелік публікацій (Scopus, Web of Science), а також рівень володіння англійською мовою;

- мотиваційний лист.

Документи приймаються до 10 березня 2019 р. на скриньку eskuybeda@gmail.com.

Відбір учасників здійснюватиметься з 11 по 13 березня 2019 р. на основі аналізу поданих документів та інтерв'ю (телефоном).

Після проходження тренінгу учасники отримають сертифікат Запорізького національного технічного університету, а також матимуть можливість отримати сертифікат експертів/підвищення кваліфікації від Інституту вищої освіти НАПН України.

Контактна інформація: +380507717035; eskuybeda@gmail.com.